Ulft, Netherlands

Aanhoudingen in Wehl na diefstal brandstof

Twee mannen zijn dinsdagavond aangehouden voor het stelen van brandstof. Het duo werd in Wehl aan de kant gezet, waarna meerdere jerrycans met diesel werden gevonden.
Jasper Hazelaar | 12 mei 2021 13:51 | Aangepast op 12 mei 2021 13:51
“De wagen waarin de mannen zaten viel op waarna de surveillerende agenten de bestuurder een stopteken gaven”, laat de politie weten. Bij de controle werden enkele jerrycans met in totaal 120 liter diesel gevonden. De inzittenden van de auto, een man uit Den Bosch en een man uit Laag-Keppel, zijn aangehouden.

De politie laat weten de herkomst van de gevonden brandstof te onderzoeken. Personen die informatie hebben over de diesel worden opgeroepen om zich te melden.

Foto: REGIO8

Lees ook

De Graafschap verliest en loopt play-offticket mis

De Superboeren ontvingen Roda JC in een cruciaal duel in de strijd om de tweede plek – en het play-o...

Sociale kerstsfeer voorop in Bocholt, met oog voor veiligheid

Dit weekend zijn er in de regio weer volop kerstmarkten te bezoeken, ook net over de grens in Duitsl...

Inbraak bij sportzaak in Borculo: acht fietsen gestolen

Bij een sportzaak in Borculo hebben inbrekers in de nacht van donderdag op vrijdag acht fietsen gest...

Amphion Theater voor tiende keer genomineerd als Theater van het Jaar

Amphion Theater in Doetinchem is genomineerd voor Theater van het Jaar 2025. Het is de tiende keer d...

Oude IJsselstreek verhoogt subsidies voor verenigingen en evenementen

Verenigingen en evenementen krijgen vanaf volgend jaar meer subsidie van de gemeente Oude IJsselstre...

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een bewolkt weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...