Ulft, Netherlands

Aaltense wethouder is beste bestuurder

Wethouder Hans te Lindert van de gemeente Aalten is donderdag door consultant Necker van Naem in samenwerking met tijdschrift Binnenlands Bestuur uitgeroepen tot 'Beste Bestuurder kleine gemeente 2019'. Hij liet de wethouders van Lopik en Wijk bij Duurstede achter zich.
Regio8 | 16 januari 2020 17:29 | Aangepast op 16 januari 2020 17:29
"Wat een enorme verrassing!", zegt Te Lindert. "Ik voel me vereerd en zie dit als een stimulans om met dezelfde motivatie en hetzelfde plezier door te gaan met mijn werk voor de gemeente Aalten", aldus Te Lindert. Volgens de stemmers weet de wethouder heel goed wat er speelt in zijn gemeente en geeft hij altijd eerlijk aan wat de gemeente wel of niet voor iemand kan betekenen. Op social media krijgt de Aaltense wethouder volop felicitaties van zijn regionale collega's en betrokkenen. Onder andere de burgemeester van Aalten Anton Stapelkamp, de burgemeester van Oude IJsselstreek Otwin van Dijk en wethouders van Doetinchem Ingrid Lambregts en Jorik Huizinga bedolven te Lindert onder de digitale felicitaties.

De prijs blijft voor het derde jaar op rij in de Achterhoek. De wethouder uit Aalten is namelijk de opvolger van Joris Bengevoord,de burgemeester van Winterswijk. Hij werd toen geprezen om zijn gedrevenheid en communicatieve eigenschappen. In 2017 ging de Winterswijkse wethouder Iris Saris er vandoor met de prijs.

Foto: Gemeente Aalten

Lees ook

Fatbiker gewond na aanrijding op Keppelseweg in Doetinchem

Bij een ongeval op de Keppelseweg in Doetinchem is een fatbiker aangereden door een automobilist. Mo...

Medewerker OM uit Doetinchem met tienduizenden kinderpornofoto's wordt vervolgd

Het Openbaar Ministerie vervolgt een 51-jarige man uit Doetinchem voor het bezit van kinderpornofoto...

Vuurwerkschade Montferland meer dan verdubbeld

Twaalf prullenbakken, negen verkeersborden en twee hondenpoepbakken zijn vernield rondom de jaarwiss...

Baukje Dijkstra wordt burgemeester van Winterswijk: 'Mijn dochter is al begonnen met Duits leren'

De 62-jarige Baukje Dijkstra wordt voorgedragen als de nieuwe burgemeester van Winterswijk. Na een i...

Flinke opstopping na aanrijding tussen auto en vrachtwagen N317 Breedenbroek

Bij een aanrijding tussen een personenauto en een vrachtwagen op de N317 bij Breedenbroek is een fli...

Transfercarrousel draait op volle toeren bij De Graafschap voor duel met RKC

Na afloop van de afsluitende training voor De Graafschap-RKC Waalwijk ging het donderdag weinig over...