gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Aaltense sportclubs willen omnivereniging

858fe2cf77bebfdc15d19fe59a665955.jpg
Redactie REGIO8 |

"Enkele jaren geleden zijn we begonnen met kijken hoe we het sportpark (van AD'69, red.) breder weg konden zetten", aldus de voorzitter van voetbalclub AD'69 Raimond Smit. "Daarbij hebben we de samenwerking gezocht met heel veel verenigingen uit Aalten waaronder de wielerclub, de korfbalclub en de ijsvereniging. Samen hebben we een plan gesmeed om hier in de zomer van 2018, als de gemeenteraad akkoord gaat in juni, een multifunctioneel sportpark neer te leggen." Volgens de wielerclub staan de neuzen allemaal dezelfde kant op. "Verenigingen die soms wat minder leden krijgen en de noodzaak zien om met elkaar samen te werken en gebruik maken van elkaars kracht", karakteriseert voorzitter Piet Kraaijeveld van Peddelaars Aalten de betrokken partijen.

De bundeling resulteert niet enkel in een nieuw multifunctioneel sportpark maar volgens de bestuurders hopelijk ook in een samensmelting van alle partijen in een omnivereniging. Smit: "Als je de krachten kunt bundelen en een grote organisatie kunt neerzetten, dan denken wij dat we daar de vruchten van kunnen plukken." Boudewijn Inja van BrichbouW sportondersteuning, voor mensen met een beperking, ziet de toekomst rooskleurig in en kan niet wachten op de goedkeuring van de gemeente. Inja: "Voor mijn part laat de bouw maar beginnen. De gemeente wil heel graag participeren. Wil dat mensen met een beperking en met bepaalde gedragsstructuren mee kunnen doen, nou moeten ze dan ook een keer faciliteren."

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-14 at 19.52.34.jpeg

De Graafschap wint moeizame wedstrijd en staat weer op plek drie

De Graafschap houdt de punten in Doetinchem na een lastige ontmoeting met FC Dordrecht. Door de overwinning vechten de Superboeren zich terug naar plek drie op de ranglijst.

Achterhoekse Runclub.jpeg

Achterhoekse Runclub viert eerste verjaardag: ‘Samen uit, samen thuis-mentaliteit’

De Achterhoekse Runclub uit Doetinchem vierde afgelopen week haar eerste verjaardag. Wat ooit begon als een klein initiatief van drie jongeren uit Hummelo, is binnen een jaar uitgegroeid tot een mooie groep enthousiaste hardlopers in Doetinchem. Vorig jaar startten de drie initiatiefnemers met nauwelijks verwachtingen en een handjevol deelnemers.

112Vragender.jpg

Twee auto’s botsen op kruising in Vragender, voertuigen belanden in tuinen

Twee voertuigen zijn zaterdagmiddag op elkaar gebotst in Vragender. Het is onbekend of er mensen mee moeten naar het ziekenhuis.

ongevalAalten.jpeg

Man (40) uit Aalten overleden bij eenzijdig ongeval op Hamelandroute in Aalten

Bij een eenzijdig ongeval in Aalten is in de nacht van vrijdag op zaterdag een man om het leven gekomen. Het gaat om een veertigjarige man uit Aalten. Forensische Opsporing Verkeer komt ter plaatse voor een onderzoek.

112Beek.jpeg

Vrouw met spoed naar ziekenhuis na trap van paard in Beek

Een vrouw is vrijdagavond tegen haar hoofd geschopt door een paard in Beek. Het slachtoffer is met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

uitgebrandde schaftwagen.jpg

Schaftwagen van buurtvereniging Bekveld afgebrand: 'Er zaten veel herinneringen in'

In de nacht van woensdag op donderdag is er een schaftwagen van buurtvereniging Bekveld in Hengelo uitgebrand. De schaftwagen draagt een grote emotionele waarde met zich mee door de vele herinneringen die eraan verbonden zijn. De buurtvereniging vermoed dat het om brandstichting gaat.