Ulft, Netherlands

19.475 euro voor sfeeracties De Graafschap

Brigata Tifosi heeft 19.475 euro opgehaald voor toekomstige sfeeracties in het stadion. In totaal hebben 9.500 supporters gedoneerd aan de supportersvereniging van de Superboeren.
Regio8 | 7 maart 2020 14:19 | Aangepast op 7 maart 2020 14:19
"Een waanzinnige opbrengst waar veel waardering en trots uitspreekt", valt te lezen op de website van Brigata Tifosi. "Via deze weg willen we iedereen enorm bedanken voor zijn of haar bijdrage." Het geldbedrag werd vorige week opgehaald voorafgaand aan de wedstrijd tegen Jong AZ.

Vorig jaar werd er geen collecte gehouden. Wel is er toen 15.000 ingezameld voor een boete die De Graafschap kreeg naar aanleiding van het afsteken van vuurwerk. Twee jaar geleden haalde Brigata Tifosi een recordbedrag van 26.000 euro op, voorafgaand aan de wedstrijd tegen FC Groningen.

Foto: REGIO8

Lees ook

Veertig meter hoog uitkijkplatform moet Aa-meer Bocholt aanlokkelijker maken

Bocholt wil graag een uitkijkplatform van veertig meter hoog bij het Aa-meer. Hiervoor pleitte het C...

Franse aanvaller Kaninda tekent contract bij De Graafschap

Nathan Kaninda heeft zijn eerste contract bij De Graafschap getekend. De 21-jarige Franse aanvaller ...

Zwarte Cross nog zeker vijf jaar in Lichtenvoorde

De gemeente Oost Gelre en de organisatie van de Zwarte Cross hebben dinsdagmiddag een nieuwe samenwe...

Geen gewonden bij kop-staartbotsing Hamelandroute bij Aalten

Er heeft dinsdagmiddag een kop-staartbotsing plaatsgevonden in de buurt van Aalten. De bestuurders w...

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...