Ulft, Netherlands

19-jarige raakt gewond bij steekincident in Dinxperlo

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl
Een 19-jarige persoon is in de nacht van vrijdag op zaterdag gewond geraakt bij een steekincident in Dinxperlo. Het slachtoffer is met spoed overgebracht naar het ziekenhuis, er is een verdachte aangehouden.
Redactie REGIO8 | 25 mei 2024 09:14 | Aangepast op 25 mei 2024 09:14
Het incident vond rond 02.30 uur plaats op de Emmastraat in Dinxperlo. Bij het steekincident is een 19-jarige persoon gewond geraakt. In eerste instantie werd er, naast twee ambulances, ook een traumahelikopter opgeroepen maar deze werd geannuleerd. Het slachtoffer is overgebracht naar het ziekenhuis.

De politie heeft op zo'n 150 meter van het plaats delict een verdachte aangehouden. Over de aanleiding van het incident is vooralsnog niks bekend. Het is onduidelijk hoe het momenteel met het slachtoffer gaat.

Lees meer over:

112Achterhoek-Nieuws|

Lees ook

Man raakt gewond bij eenzijdig ongeval op Ruurloseweg bij Zelhem

Een man is maandagochtend gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval op de Ruurloseweg bij Zelhem. De ...

Vrouw raakt gewond aan hoofd na val met fiets in Lichtenvoorde

Een vrouw is maandagochtend in Lichtenvoorde gewond geraakt toen zij met haar fiets ten val kwam. Va...

Fietsster gewond na aanrijding met auto in Doetinchem

Een fietsster is vrijdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een automobilist in Doetinchem. ...

Uitslaande brand in appartementencomplex ‘s-Heerenberg

In een appartementencomplex in ‘s-Heerenberg is woensdagmiddag brand ontstaan, hierbij is ook de nod...

Fietser raakt gewond na aanrijding met auto in Varsseveld

Een fietser is maandagmiddag bij een aanrijding met een automobilist in Varsseveld gewond geraakt. E...

NL-Alert afgegeven in Borculo: incident met gevaarlijke stof bij bedrijf

Bij een incident bij een bedrijf aan de Oude Needseweg is vrijdagavond een gevaarlijke stof vrijgeko...