Ulft, Netherlands

Zwembad De Boskuul voorlopig dicht

Regio8 | 22 juli 2016 10:15 | Aangepast op 26 november 2021 18:34
In juni gaf de stichting zwembad de Boskuul de exploitatie terug aan de gemeente. Zij hadden een jaar daarvoor het beheer gekregen, maar konden dat niet uitvoeren binnen de gestelde kaders doordat er incidenteel en structureel meer kosten zijn dan waarin het raadsbesluit uit 2015 voorziet.

Uit onderzoek blijkt dat de bouwkundige staat van het zwembad niet goed genoeg is om nog een volledig zwemseizoen te maken. In een commissievergadering dinsdag wordt over de kwestie gesproken, daarna wordt gekeken of een extra raadsvergadering nodig is. Tot duidelijk is wat er gaat gebeuren, blijft het zwembad dicht.

De gemeente heeft in ieder geval drie opties die dinsdag besproken gaan worden: overname van het bad door Ataro B.V., overname door een commerciële partij of definitieve sluiting van het bad. De gemeenteraad zal daar na de commissievergadering of na de extra raadsvergadering, mocht die er komen, over beslissen. Samen met Ataro werkt de gemeente aan een oplossing voor de verenigingen en individuele gebruikers van het bad. Mogelijk kunnen zij tijdelijk terecht in het Lentebad in Zevenaar.

Foto: Zwembad de Boskuul

Lees ook

Agrarische ondernemers in Lengel uiten zorgen over woningbouw Lakermaat en verkeersveiligheid

Agrarische ondernemers aan de Korenhorsterweg in Lengel hebben woensdag tegenover raadsleden van Mon...

Samenwerking omgevingsdiensten leidt tot nieuwe regionale organisatie

De Omgevingsdienst Achterhoek (ODA) en Omgevingsdienst Veluwe (ODVeluwe) gaan samen verder als één o...

Paard overleden bij ongeluk met busje en paardentrailer op A18 bij Didam

Een busje dat woensdagmiddag over de A18 reed in de richting van Doetinchem, is achterop een paarden...

Kasteel Huis Bergh ondergaat grondige renovatie en herinrichting

Kasteel Huis Bergh staat al een tijdje in de steigers, en dat is niet zomaar. De inzakking van de fu...

Ulftenaar Koen Bouwman niet naar WK wegwielrennen in Rwanda

Koen Bouwman (31) uit Ulft doet niet mee aan het wereldkampioenschap wegwielrennen. Gezondheidsprobl...

Autobrand in Doetinchem: politie onderzoekt mogelijke brandstichting

Een auto is in de nacht van dinsdag op woensdag in brand gevlogen aan de Rooseveltstraat in Doetinch...