Ulft, Netherlands

Zwarte Cross moet blijven veranderen

Regio8 | 20 juli 2015 11:27 | Aangepast op 20 juli 2015 11:27

In het programma Zwarte Cross Radio op Optimaal FM vertelde Jolink over zijn werkzaamheden tijdens de Zwarte Cross. ‘’Ik probeer zo veel mogelijk van het programma te zien, ik ben heel nieuwsgierig of het allemaal werkt’’. Zo bekijkt Jolink of er interactie met het publiek is maar hij houdt zich ook bezig met bijvoorbeeld de vraag of de verlichting goed hangt.

Jolink is trots op het publiek. ‘’Alle mensen hebben goede zin en zijn aardig. Er zijn nooit problemen of vechtpartijen. Men verbroedert en dat vind ik een van de mooiste dingen’’. De organisator noemt het voorafgaand uitverkopen van de zaterdag en zondag dan ook bijzonder.

Toch moet de Zwarte Cross altijd blijven veranderen. ‘’Misschien hoeft het niet groter, je moet een keer tevreden zijn maar je moet wel blijven veranderen. Er moeten steeds nieuwe en verrassende dingen bij zijn’’.

Bennie Jolink, de vader van Gijs, speelt met Normaal misschien wel voor het laatst op de Zwarte Cross. ‘’Daar heb ik eigenlijk nog helemaal niet over nagedacht, maar dat is wel speciaal. Normaal is een fenomeen’’.

Lees ook

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...

Het mag van de burgemeester constructiever en zakelijker in de Lochemse raadszaal

ACHTERGROND / Eén zwaluw maakt nog geen zomer. Het is een cliché dat opgeld doet voor de gemeenteraa...

Bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen afgebrand

Een bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen heeft in de nacht van maandag op dinsdag vlam...

Vrouw met breiwerk kijkt op tijdens schorsing debat golfclub: ‘Is het gestopt?’

De aangekondigde schorsing is haar blijkbaar ontgaan. Ze kijkt maandagavond verbaasd op van haar bre...

‘Willem, succes!’ Fractievoorzitter Datema van CDA Lochem verhuist naar Groningen

“Willem, succes!” Dit waren maandagavond de laatste twee woorden die Henk Datema voor de microfoon i...