Ulft, Netherlands

Zwarte Cross breidt uit met extra dag voor dagbezoekers

Tijdens de Zwarte Cross van 2024 zijn niet alleen campingbezoekers welkom op de donderdag van het festival, maar opent de Feestfabriek de deuren ook voor dagbezoekers. De vorige editie was ver van te voren uitverkocht en met de extra dag wil de organisatie meer mensen de kans geven om te komen.
Redactie REGIO8 | 2 november 2023 15:29 | Aangepast op 2 november 2023 15:29
"Qua ruimte is er op dit moment echter weinig mogelijkheid om het terrein groter te maken", aldus organisator de Feestfabriek. "Daarom wordt komend jaar het programma en daarmee het aantal bezoekers op de donderdag uitgebreid." De afgelopen jaren was het festivalterrein op de donderdag alleen voor campinggasten geopend, nu opent de weide voor alle bezoekers op donderdagmiddag. De kaartverkoop voor de volgende editie start op zaterdag 18 november om 11.00 uur. Het festival wordt in 2024 gehouden van donderdag 18 tot en met zondag 21 juli.

Volgens de organisatie heeft de toevoeging aan het festival een 'positief effect' voor de bezoekers, de kaartprijzen kunnen namelijk relatief laag blijven. "Dankzij het grote aantal bezoekers is de Zwarte Cross een van de goedkoopste festivals van Nederland, met dagkaarten van € 47,50", geeft de organisatie aan. "De kaarten voor de donderdag zijn met € 37,50 iets voordeliger dan de overige dagkaarten, omdat de begintijd wat later is."

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

Motorstandbeeld na mislukte stunt terug in Bronckhorst

Het ‘geleende’ motor-standbeeld uit Hengelo heeft inmiddels een flinke toertocht achter de rug. Wat ...

Nederlandse en Duitse boeren zoeken samen oplossingen tegen droogte

Wateroverlast in de dorpen in 2010, extreme droogte in 2018 en 2019 en opnieuw kritieke waterstanden...

Onvoltooide Betuwelijn zet ongewild druk op plannen voor Noordtak

De Betuwelijn ligt in Nederland al jaren klaar. Maar het echte rendement van die miljardeninvesterin...

Keupers Kerst | Hans Keuper op bezoek bij de keet #2

De allermooiste tijd van het jaar is aangebroken: kerst! In de driedelige-serie Keupers Kerst gaat d...

Piek in sluipverkeer Beek verwacht, Montferland zet verkeersregelaars in

De gemeente Montferland zet, net als in de zomervakantie, op verwachte piekmomenten verkeersregelaar...

Externe controle bij IKC ’s-Heerenberg zorgt mogelijk voor nieuwe vertraging

De ingreep van de gemeenteraad om het vastgelopen IKC-project weer op gang te brengen, zorgt voorlop...