gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Zoektocht naar (nieuw) werk in Doetinchem

f85f36b35c96f043f098680564e65b4e.jpg
Redactie REGIO8 |

"We stellen mensen in de gelegenheid te kijken of ze toe zijn aan een volgende carrièrestap", aldus Rigo van Raai, procesmanager bij Sectorplan Achterhoek. Liesbeth Laman Trip van Platform Onderwijs Arbeidsmarkt Achterhoek sluit zich daarbij aan: "Wat we in de Achterhoek nodig hebben is dat mensen in beweging komen", aldus Laman Trip. "Dat is wat we met deze dag willen bereiken. We zijn een krimpgebied dus we moeten met iedereen die op zoek is naar een nieuwe baan kijken naar mogelijkheden in een andere sector in onze regio."

De bezoekers waren op de AchterhoekseNieuwWerkdag onder meer in de weer met het maken van CV’s, nieuwe profielfoto’s en LinkedIn-profielen. Theatermaker Ralph Kolen poogde met zijn presentatie ‘Stop met solliciteren, ga werken’ mensen te enthousiasmeren. "De grote tip is dat je moet stoppen met het standaardproces waar je in zit", aldus Kolen, die aangeeft wat hij daarmee bedoelt: "Brieven sturen, afwijzingen ontvangen en daarin doorgaan. Doorbreek dat door te kijken voor welk probleem je een oplossing brengt."

Foto: REGIO8

Lees ook

STILL DEBAT LOCHEM0.jpg

KIJK | Verkiezingsdebat Lochem gemeenteraadsverkiezing 2026

De acht lijsttrekkers van de gemeente Lochem zijn maandagavond met elkaar in debat gegaan in het gemeentehuis in Lochem. In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen debatteerden ze over de sportaccommodaties, de groei van de gemeente en het azc-vraagstuk. Kijk hier het REGIO8-verkiezingsdebat van de gemeente Lochem terug.

Feuerwehr4.jpeg

Brandweerkorpsen uit Vreden en Südlohn-Oeding krijgen Winterswijkse prijs

De goede samenwerking tussen brandweerkorpsen in het Duits-Nederlandse grensgebied is beloond met de Beste Noaberprijs van de gemeente Winterswijk. De prijs ging dit jaar naar de brandweerkorpsen uit Vreden en Südlohn-Oeding. Zij werken al lange tijd nauw samen met de Brandweer Winterswijk.

lochem gemeentehuis0.jpg

Lijsttrekkers Lochem maandagavond in debat bij REGIO8

REGIO8 organiseert in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van woensdag 18 maart debatten in haar kerngemeenten. Als laatste gemeente is maandagavond Lochem aan de beurt bij de streekomroep. Het debat is vanaf 19.30 uur live te volgen via het tv-kanaal van REGIO8.

WhatsApp Image 2026-03-16 at 13.17.50.jpeg

FIOD doet inval bij Doetinchemmer vanwege belastingfraude

De Fiscale inlichtingen- en opsporingsdienst (FIOD) heeft een verdachte uit Doetinchem aangehouden. Die zou betrokken zijn bij belastingfraude en het plegen van valsheid in geschrift.

FreddyAndre30.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Freddy van Dijken (D66) en André Menting (PvdA) in Montferland

Politieke partijen doen er alles aan om mensen bij de lokale politiek te betrekken. In sommige huishoudens begint die betrokkenheid al aan de keukentafel. In deze serie stonden meestal ouder en kind centraal die samen op een kieslijst staan. Maar voor het slot van deze reeks een bijzondere uitzondering: een stel dat ieder voor een andere partij op de lijst staat.

Monieb2.jpeg

Van Zelhem naar Kabul: voetbaldroom komt uit voor Monieb (19)

Voor Monieb Piroez (19) uit Zelhem is een bijzondere voetbaldroom werkelijkheid geworden. De voetballer van het Doetinchemse DZC ’68 kreeg de kans om in Kabul mee te trainen met zowel het O23- als het O20-nationale elftal van Afghanistan.