Ulft, Netherlands

Zevenaar tevreden over Dreamfields 2016

Regio8 | 11 juli 2016 07:59 | Aangepast op 27 november 2021 13:31
‘’Mooi om te zien hoe goed de diverse samenwerkende diensten, partijen en de organisatie goed op elkaar zijn ingewerkt en afgestemd’’, aldus De Ruiter. ‘’Grote dank aan allen achter de schermen en natuurlijk aan alle bezoekers uit De Liemers en verre omstreken die er een gezellig en groots feest van hebben gemaakt.”

Er zijn in totaal 39 mensen opgepakt, waarvan de meeste voor verboden drugsbezit. Volgens de gemeente is het festival ondanks de aanhoudingen zeer gemoedelijk en zonder grote incidenten verlopen. Ook de politie geeft volgens Zevenaar aan dat de sfeer ‘weer bijzonder goed was’.

In samenwerking met de organisatie, gemeente, brandweer en GHOR (Geneeskundige Hulp bij Ongevallen en Rampen) is er vooraf een uitgebreid draaiboek gemaakt en zijn verschillende maatregelen genomen om het festival goed te laten verlopen.

Lees ook

Brand in appartementencomplex met ouderen in Winterswijk

In een appartementencomplex met ouderen in Winterswijk is dinsdagochtend brand uitgebroken. De brand...

EOD ingeschakeld na vondst verdacht pakket in Doetinchem

De Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD) is in de nacht van maandag op dinsdag opgeroepen na d...

De Graafschap wint nipt op Sportcomplex Zoudenbalch

De Graafschap heeft maandagavond op een regenachtige sportpark Zoudenbalch met 2-3 gewonnen van Jong...

Verbod op telen van bol- en knolgewassen en snijbloemen in Lochem

Er komt in Lochem een verbod op het telen van niet-biologische sierteelt, om precies te zijn bol- en...

Veertig asielzoekers naar Lochem? ‘Februari is te kort.’

Wethouder Michiel Rijsberman van Lochem is overvallen door een brief van het COA, met daarin de aank...

Schoolstaking tegen mogelijke terugkeer dienstplicht: in Bocholt klinkt protest

In Duitsland leidt de landelijke discussie voor de herinvoering van de dienstplicht afgelopen vrijda...