Ulft, Netherlands

Zevenaar tevreden over Dreamfields 2016

Regio8 | 11 juli 2016 07:59 | Aangepast op 27 november 2021 13:31
‘’Mooi om te zien hoe goed de diverse samenwerkende diensten, partijen en de organisatie goed op elkaar zijn ingewerkt en afgestemd’’, aldus De Ruiter. ‘’Grote dank aan allen achter de schermen en natuurlijk aan alle bezoekers uit De Liemers en verre omstreken die er een gezellig en groots feest van hebben gemaakt.”

Er zijn in totaal 39 mensen opgepakt, waarvan de meeste voor verboden drugsbezit. Volgens de gemeente is het festival ondanks de aanhoudingen zeer gemoedelijk en zonder grote incidenten verlopen. Ook de politie geeft volgens Zevenaar aan dat de sfeer ‘weer bijzonder goed was’.

In samenwerking met de organisatie, gemeente, brandweer en GHOR (Geneeskundige Hulp bij Ongevallen en Rampen) is er vooraf een uitgebreid draaiboek gemaakt en zijn verschillende maatregelen genomen om het festival goed te laten verlopen.

Lees ook

Unieke geboorte zorgt voor feest in Hof van Eckberge

Twee zesbandgordeldieren zijn anderhalve maand geleden geboren in Hof van Eckberge in Eibergen. Eind...

DRU dossier 2025: van vertrouwensbreuk naar laatste kans

Waar in 2024 nog werd gesproken over een grote doorontwikkeling van het DRU Industriepark, stond 202...

Mirjam Koster vertrekt bij Graafschap College en wordt directeur-generaal van DUO

Mirjam Koster maakt de overstap van voorzitter van het college van bestuur van het Graafschap Colleg...

Toekomst zwembad De Brink in Zelhem onzeker: sluiting dreigt binnen vier jaar

De toekomst van zwembad De Brink en sportschool Aerofitt in Zelhem staat onder zware druk. Door de o...

Weerboer Gerrit Vossers verwacht een koud weekend met rustig winterweer

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Auto vat vlam tegenover gemeentehuis Montferland

Een auto is donderdagmiddag in brand gevlogen op de parkeerplaats tegenover het gemeentehuis van de ...