Ulft, Netherlands

Zeven zwaargewonden na ongeval in Beltrum

Regio8 | 13 juni 2016 21:18 | Aangepast op 26 november 2021 19:38
Volgens een ooggetuige reed het busje met hoge snelheid over een 60 kilometer weg en is toen tegen een boom gereden. Daarbij raakten alle inzittenden zwaargewond. De bestuurder kwam na de klap bekneld te zitten. Hulpdiensten rukten met groot materieel uit. Zowel uit Nederland als uit Duitsland kwam een traumahelikopter ter plaatse.

Eén persoon is met de Duitse traumahelikopter naar het ziekenhuis gebracht, de anderen met ambulances. Over de toedracht is nog niks bekend, de Verkeersongevallenanalyse onderzoekt de zaak.

Update 8.49 uur
De zeven zwaargewonden komen uit drie landen. Het gaat om drie vrouwen van 18 en 22 uit Spanje, twee mannen van 21 uit Spanje, een 21-jarige Borculoër en een man van 21 uit Ecuador.


Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Meest gelezen

Vuurwerkcontroles bij grens, al veel in beslag genomen

Redactie REGIO8 | 29 dec 2025 11:37

Woning volledig uitgebrand in Terborg

Redactie REGIO8 | 27 dec 2025 09:55

Lees ook

Terugblik | Zo kijkt Doetinchem terug op Koningsdag 2025

Het jaar 2025 was voor de gemeente Doetinchem een uiterst bijzonder jaar. Toen in de zomer van 2024 ...

Lochemse katholieke kerk haalt Brummens kerkorgel terug naar de parochie

In Nederland sluiten veel kerken of krijgen ze een andere functie, in tegenstelling tot de Sint-Jose...

Oliebollen voor het goede doel in Heelweg: "Mensen zijn vrij in wat ze geven"

Met de jaarwisseling voor de deur worden er door het hele land oliebollen gebakken, ook in Heelweg. ...

REGIO8 - Jaaroverzicht 2025 #4

In dit jaaroverzicht kijken we terug op de momenten die 2025 in de Achterhoek hebben gekenmerkt. Van...

Persoon geslagen met stalen buis in Doetinchem

In de nacht van maandag op dinsdag is in Doetinchem een persoon geslagen met een stalen buis. Het sl...

College Oude IJsselstreek ziet niets in losloopveld voor honden

Het lijkt erop dat de komst van een hondenlosloopveld in de gemeente Oude IJsselstreek nog ver weg i...