Ulft, Netherlands

Zeilen kapot en trailers weg in Gaanderen

Regio8 | 21 januari 2018 15:09 | Aangepast op 21 januari 2018 15:09
“Afgelopen nacht werd bij ruim twintig vrachtauto’s en opleggers het zeil opengesneden”, aldus wijkagent Jan Eskes. In eerste instantie werd gedacht dat er niks ontvreemd was, maar later bleek er toch meer aan de hand. “Nu blijkt dat er ook een complete trailer met inhoud is gestolen.” De politie doet onderzoek bij het bedrijf en vraagt aan andere bedrijven om camerabeelden om te zien hoe de dieven gevlucht zijn.

Het kenteken van de trailer is OK-25-LR, de kleur is groen en heeft als bedekking zeil (zie foto onder artikel). Getuigen wordt gevraagd om contact op te nemen met de politie als ze meer informatie hebben over de diefstal en de vernielingen of als ze de trailer gezien hebben.
Zelhem
Bij transportbedrijf Gesink in Zelhem zijn dit weekend eveneens vernielingen gepleegd. Hier werden ook zeilen kapot gesneden bij zo'n twintig trailers. Volgens de politie is hier niets ontvreemd. De politie gaat vooralsnog niet uit van een verband en onderzoekt de zaak.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Montferland trekt grens tegen sluipverkeer bij Beek: ‘Leefbaarheid werd een issue'

De gemeente Montferland ziet het afsluiten van de grens bij Beek als noodzakelijk om de veiligheid e...

De Graafschap klaar voor derde Limburgse tegenstander

Na de verliespartij van vorige week tegen Roda JC start De Graafschap morgen in de wedstrijd tegen M...

Nieuwe editie cursus Achterhoek(s): 'Onverminderd populair'

De cursus Achterhoek(s) van het Erfgoedcentrum Achterhoek en Liemers (ECAL) krijgt weer een nieuwe e...

Vier partijen samen in Berkelland: tegen versnippering én nieuw machtsblok

D66, Gemeentebelangen Berkelland, Ondernemend Berkelland en Lokaal Berkelland gaan samen verder als ...

Motorcrosser zwaargewond na valpartij op crossbaan in Hummelo

Op de motorcrossbaan in Hummelo is woensdagavond een motorrijder ernstig gewond geraakt. De man is m...

Inbraak en vernielingen in voormalig gemeentehuis Didam

In het oude gemeentehuis in Didam is dinsdagmiddag ingebroken en zijn er vernielingen aangericht. De...