Ulft, Nederland
Terug

Zaterdag van Mañana Mañana uitverkocht

6ecf3554f841335b050d3af4647afb8e.jpg
Redactie REGIO8 |
Festivalbezoekers kunnen er echter nog steeds bij zijn op de zaterdag. Naast campingkaarten kunnen bezoekers van Mañana Mañana dit jaar voor het eerst een driedagenkaart kopen. Volgens de organisatie is één derde van die kaarten nu verkocht. Vorig jaar was de zaterdag ook uitverkocht, maar toen gebeurde dat rond eind november.

Zonder dat de eerste namen bekend zijn gemaakt gaat de kaartverkoop van het festival hard. De eerste namen voor het festival worden op maandag 10 december bekend gemaakt. De organisatie zal daarna iedere twee weken nieuwe namen bekend maken tot het programma compleet is. Het zelfbenoemde chillste festival van Nederland vindt plaats van 13 t/m 16 juni 2019 rond Kasteel Vorden.

Kijk hier voor een impressie van Mañana Mañana 2017.

Foto: REGIO8

Lees ook

KUSTERPRIJS.jpg

Brandstofprijzen aan beide kanten van de grens vrijwel identiek: ‘Ik ga voor de shag’

De Nederlandse én Duitse brandstofprijzen stijgen in rap tempo. Het bekende prijsverschil tussen beide landen lijkt op sommige plekken als sneeuw voor de zon verdwenen. Het verschil tussen twee tankstations van dezelfde uitbater in ’s-Heerenberg en Emmerik is slechts drie cent.

WhatsApp Image 2026-03-04 at 15.16.37.jpeg

Scooterrijder breekt enkel door botsing in Doetinchem

Bij een aanrijding op de Burgemeester van Nispenstraat in Doetinchem is woensdag 4 maart een scooterrijder gewond geraakt. Het slachtoffer liep bij de botsing een gebroken enkel op.

d2fe936c70bc5e97579d208b7e5dde4b.jpg

Wie doen mee aan de verkiezingen in Doetinchem? Dit zijn de partijen op een rij

Inwoners van de gemeente Doetinchem kunnen op 18 maart hun stem uitbrengen voor de gemeenteraadsverkiezingen. In totaal doen elf partijen mee. Naast landelijke partijen zoals VVD en GroenLinks/PvdA zijn ook lokale partijen, waaronder PvLM en GBD, van de partij. In de verkiezingsprogramma’s zijn de thema’s woningbouw en veiligheid veel terug te lezen. Lees hier een overzicht van de deelnemende partijen.

VanKeukentafelNaarKieslijst4.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Marcel en Mette Westerink in Bronckhorst

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes, daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: vader Marcel en dochter Mette Westerink, samen op de kieslijst van Lokaal Bronckhorst.

Politie handboeien 4.JPG

47-jarige man veroordeeld voor diefstal dertien elektrische fietsen in Achterhoek

Een 47-jarige man zonder vaste verblijf- of woonplaats is woensdag door de rechtbank in Arnhem veroordeeld voor het stelen van dertien elektrische fietsen in de Achterhoek. De opgelegde straf is zestien maanden gevangenisstraf en een schadevergoeding van 8.528 euro.

Novi0.png

Novi Rabelink uit Doetinchem geeft gebruikte bloemen een tweede leven

Novi Rabelink haalt gebruikte bloemen op bij crematoria, beurzen en bruiloften om te voorkomen dat ze worden weggegooid. De bloemen krijgen van haar een tweede kans. Ze maakt er nieuwe boeketten van en deelt deze uit bij verzorgingshuizen, dagbestedingen en de voedselbank.