gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Winterswijks Muziek Theater heeft primeur

d4d4ae00e07ab653b778ce3593816a4e.jpg
Redactie REGIO8 |
“De musical is een waargebeurd verhaal van een jongen die probeert uit de handen van de politie te blijven”, vertelt regisseur Jasper Korving. “Het is een hele vrolijke musical met onwijs veel swingende muziek.” Het verhaal van ‘Catch me if you can’ speelt zich af in de jaren ’60 met hoofdrolspeler Frank William Abagnale Junior als meestervervalser. Winterswijker Mark Evers mag deze rol van de vervalser vervullen bij het WMT. “Ik vind het spannend want onverwacht ligt er toch wel een klein beetje druk op je”, vertelt de acteur. “Het publiek kan het geweldig of niks vinden.”

Een andere hoofdrol uit de musical is weggelegd voor de Zelhemse Wendy Plant. Zij kruipt in de huid van Brenda Strong, het vriendinnetje van Frank. “Het is wel spannend om dit voor de eerste keer te doen in Nederland”, vertelt de actrice, die voor het eerst meedoet bij het WMT. “Niemand kent deze musical nog maar het schept wel minder verwachting misschien, of juist meer.” Regisseur Korving hoopt op een volle zaal ondanks dat de musical nog nooit is vertoond. “Met een bekende titel zoals Westside Story gaat het wel makkelijker.” De lokale bevolking uit Winterswijk kan in ieder geval niet om de reclame heen. “Het blauw en roze van het WMT is niet weg te denken uit het straatbeeld van Winterswijk dus we zullen zien”, vertelt Korving.

Foto: REGIO8

Lees ook

Bijna 3.200 euro opgehaald met sponsorloop voor afgebrande sporthal Lochem

Basisschool De Vennegötte in Lochem heeft woensdagochtend bijna 3.200 euro ingezameld voor de afgebrande sporthal van tafeltennisvereniging LTTC De Toekomst. Het bedrag werd opgehaald met een sponsorloop die door de school werd georganiseerd.

Hummelink0.png

Hummelink over komst Henk Kuipers naar businessclub De Graafschap: 'Klap in gezicht van ondernemers'

De businessclub van De Graafschap organiseert maandelijks een bijeenkomst met een gastspreker. Voor de maand maart is voormalig captain van motorclub No Surrender, Henk Kuipers, uitgenodigd. Die keuze leidt tot grote verbazing bij onder meer de lijsttrekker van de VVD Doetinchem Robbert Hummelink.

VBGRAVIT0.png

De Graafschap klaar voor Gelderse kraker op volle Vijverberg: 'De krenten in de pap'

De Graafschap is de laatste zes wedstrijden ongeslagen en die reeks wil trainer Marinus Dijkhuizen zondag, uiteraard met een overwinning, voortzetten tegen Vitesse. De oefenmeester merkt dat de Gelderse kraker leeft binnen de club.

Schermafbeelding 2026-03-06 141257.png

Twee auto’s flink beschadigd bij aanrijding door voorrangsfout in Ulft

Bij een aanrijding tussen twee auto’s op de T-splitsing van Het Goor en de Hogeweg in Ulft zijn beide voertuigen flink beschadigd geraakt. Door een voorrangsfout kwamen de voertuigen hard met elkaar in botsing.

VanKeukentafelNaarKieslijstWormgoor.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Betsy en Marijn Wormgoor in Berkelland

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes: daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: Betsy en Marijn Wormgoor, samen op de kieslijst van GroenLinks-PvdA in Berkelland.

PetitieBeek20.png

Petitie tegen eenrichtingsverkeer Beek ruim 1100 keer ondertekend: ‘Dit is een signaal’

Hein Soeter van snackbar Heino uit Beek heeft zijn petitie tegen de eenrichtingsweg op de grens in Beek overhandigd aan de gemeente Montferland. Eerder vertelde hij dat hij veel omzet mist door de maatregel. Zijn actie heeft heel wat losgemaakt in het grensdorp. Ruim 1100 mensen hebben de petitie ondertekend.