gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Winterfair Engbergen is lichtjes vernieuwd

fa982b253991dd5e1b42fe6926bafad2.jpg
Redactie REGIO8 |

"Aan de achterkant van de heuvel zie je een lichtlaantje", vertelt organisator Gerard Klaassen. "Met muziek en lichten, daar kunnen mensen alleen maar genieten." Om er geheimzinnig aan toe te voegen: "Maar ik wil er verder niets over verklappen." De organisatie heeft de vernieuwingen toegevoegd om het niveau van de winterfair hoog te houden. "Dat is belangrijker eigenlijk dan onze bezoekers. Die wel van harte welkom zijn, maar het is niet zo dat we streven naar twintigduizend bezoekers." Vorig jaar trok de fair tienduizend bezoekers, wat Klaassen een mooi aantal vindt. "Als we dat dit jaar weer krijgen zijn we reuzeblij."

Klaassen geeft aan dat de fair, een route vol met licht, aankleding, kermis en natuurlijk stands met uiteenlopende karakters, vooral bedoeld is om de Engbergse bossen in het zonnetje te zetten. "In het verleden was het eigenlijk een beetje in het vergeetboekje geraakt", vertelt de organisator. "Terwijl het natuurgebied echt door de gemeente is opgeknapt. Dat willen wij laten zien, hoe mooi het hier is." De winterfair wordt gehouden op vrijdag- en zaterdagavond. Klaassen laat zich niet gek maken door de weersverwachting van enkele buien. "Ook al regent het een klein beetje, mensen blijven altijd enthousiast."

Foto: REGIO8

Lees ook

STILL MONTFERLAND DEBAT0.jpg

KIJK | Verkiezingsdebat Montferland gemeenteraadsverkiezing 2026

De negen lijsttrekkers van de gemeente Montferland zijn donderdagavond met elkaar in debat gegaan in Gouden Handen in 's-Heerenberg. In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen debatteerden ze over de bestuurscultuur, woningbouw en het azc-vraagstuk. Kijk hier het REGIO8-verkiezingsdebat van de gemeente Montferland terug.

Coffeeshop0.png

Eigenaar coffeeshop Magic hoopt na explosies op gouden tip: ‘Wij denken dat dealers hierachter zitten’

Coffeeshop Magic in Doetinchem werd eind vorig jaar tot twee keer toe getroffen door explosies bij de gevel van het pand. Magic wil er alles aan doen om de daders te vinden en looft inmiddels 10.000 euro uit voor de gouden tip. Medewerker Mitchell* heeft een vermoeden uit welke richting de explosies komen.

Hengelo Gemeentehuis protest.jpeg

Omwonenden azc slepen gemeente voor de rechter: 'Amateurisme? Dat kun je best stellen'

Omwonenden voelen zich door de gemeente Bronckhorst bij de besluitvorming rond een asielzoekerscentrum (azc) achter het gemeentehuis in Hengelo te kakken gezet. Dat bleek dinsdag bij een rechtszaak die ze tegen de gemeente hadden aangespannen. Bewoners zijn ontevreden omdat de gemeente gemaakte afspraken over de locatie 'van tafel heeft geveegd'.

fdb34fd3-109d-4837-805c-498a67c8c8b1.jpg

Bestuurster gewond na botsing tegen boom op N319 bij Winterswijk

Een bestuurster is donderdagmiddag gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval nabij Winterswijk. De vrouw is met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis.

GoudenHanden

Lijsttrekkers Montferland donderdagavond in debat bij REGIO8

REGIO8 organiseert in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van woensdag 18 maart debatten in haar kerngemeenten. Met nog twee gemeenten te gaan, is donderdagavond Montferland aan de beurt bij de streekomroep. Het debat is vanaf 19.30 uur live te volgen via het tv-kanaal van REGIO8.

semvijverberg0.jpg

Hoger beroep in zaak baby Sem: patholoog en partner van verdachte worden gehoord

Een patholoog wordt opnieuw gehoord over de dood van baby Sem Vijverberg. Dat heeft het gerechtshof in Arnhem bepaald. De advocaten van de verdachte, de moeder van het kind, hadden daarom gevraagd.