Ulft, Netherlands

Wethouder van Doetinchem meldt zich ziek vanwege burn-out klachten

Foto: REGIO8
Wethouder Patrick Moors van Doetinchem heeft zich ziekgemeld vanwege burn-outverschijnselen. Zijn taken op het gemeentehuis worden voorlopig overgenomen door andere collegeleden.
Jasper Hazelaar | 30 mei 2024 11:43 | Aangepast op 30 mei 2024 11:43
“Patrick heeft besloten dat hij gebruik gaat maken van de mogelijkheid zestien weken met ziekteverlof te gaan”, meldt de gemeente Doetinchem in een persbericht. “De fractie van GemeenteBelangen Doetinchem zal een voorstel aan de gemeenteraad voorbereiden wie Patrick voor de duur van zestien weken gaat vervangen.” De fractie was donderdagochtend niet bereikbaar voor een reactie. Moors is sinds 2022 wethouder in Doetinchem, het is de eerste keer dat hij de rol vervult namens zijn partij GemeenteBelangen.

Moors stond in 2013 aan de basis van de partij GemeenteBelangen Doetinchem. Tijdens de gemeenteraadsverkiezingen die een jaar later plaatsvonden, haalde de partij twee zetels. Vier jaar, bij de volgende lokale verkiezingen, haalde de lokale partij weer twee zetels. Op dit moment heeft de partij drie zetels in de Doetinchemse gemeenteraad.

Lees meer over:

Politiek|Doetinchem|

Lees ook

Twee gewonden bij frontale botsing met auto in Doetinchem

Bij een aanrijding tussen een auto en scooter zijn zondag in Doetinchem twee personen op een scooter...

Winterswijk gaat zonder coalitie en met drie wethouders verder

Na weken van bestuurlijke onrust heeft de gemeenteraad van Winterswijk besloten om de bestuursperiod...

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Wandelaars ondanks regen aan de start van negentiende Achterhoekse Wandeldagen

Al vroeg op de woensdagochtend maakten wandelaars uit heel het land zich op het Simonsplein klaar om...

Doetinchemse hockeyers kijken naar de toekomst met spiksplinternieuwe innovatief hockeyveld

De Doetinchemse hockeyclub DHC is de trotse eigenaar van een spiksplinternieuw dry hockeyveld. In sa...

Doetinchemse ouderen dansen mee op de Balkon Beweegdag

Woonzorgcentrum Waterrijk, Dichtershof en Wijkcentrum de Zonneboom in Doetinchem waren woensdag het ...