gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Wens Didams jongetje vervuld bij brandweer

0a4fa97f01ae64332d2fd9b53c97fec7.jpg
Redactie REGIO8 |

“Maas heeft een dwarslaesie en hij is vanaf zijn borst naar beneden verlamd omdat hij een ruggenmergtumor heeft gehad”, vertelt Marjolein, de moeder van Maas. ”Hij heeft nog resten ervan in zijn lijf maar daardoor zit hij in een rolstoel.” Stichting Make-A-Wish vervult al jaren wensen van ernstig zieke kinderen of kinderen met een levensbedreigende ziekte. De driejarige Maas had als grootste wens om een keer brandweerman te zijn. “Hij is helemaal gek van Brandweerman Sam en alles wat met de brandweer te maken heeft”, zegt wensvervuller Margot Verhagen. “Dus wij zijn de hele dag brandweer-dingen aan het doen.”

Zo reed Maas mee in een brandweerwagen, kreeg hij een speciaal brandweerpakje en mocht hij een echte brand blussen. Dat Maas zichtbaar genoot raakte zelfs de stoere brandweermannen. “Het is wel heel bijzonder als je zo’n klein mannetje ziet en er aan mee mag werken om hem een mooie dag te bezorgen”, laat brandweerman Piet Hoogveldt weten. “Als ik het zie krijg ik wel koude rillingen ervan, dat doet me toch wel wat.” Voor moeder Marjolein is het een speciale dag om even niet aan de ziekte van haar zoontje te hoeven denken. “Als je ziet hoe blij hij is, dan betekent dat heel veel.”

Foto: REGIO8

Lees ook

vvvgra.jpg

De Graafschap geeft zege in blessuretijd uit handen bij VVV

De Graafschap is zaterdag niet verder gekomen dan een 3-3-gelijkspel bij laagvlieger VVV in Venlo. Na de officiële speeltijd stonden de Superboeren nog met 1-3 voor, maar die stand werd in de blessuretijd compleet weggegeven.

brug.png

Nettelhorsterbrug in Lochem geopend: maandag pas open voor verkeer

De Nettelhorsterbrug in Lochem is zaterdagmiddag officieel geopend. Veel inwoners kwamen een kijkje nemen en konden meteen zelf de brug op lopen. Ook werd tijdens de opening kort stilgestaan bij de twee personen die om het leven kwamen tijdens het bouwen van de brug.

588ee6ab-5462-4b4f-83b4-45296cd6d178 (002).jpeg

Achterhoekse vriendinnen runnen eenmalig bar in Zeddam: ‘Wie weet een carrièreswitch’

Vijf vriendinnen uit de Achterhoek staan zaterdag 18 april achter de bar in café Tapperij 2A in Zeddam. Tijdens een bijzondere wedstrijd draait elk team van vijf personen een volledige avond achter de tap en is verantwoordelijk voor de complete barbediening. Het team dat het beste presteert, wint tien procent van de omzet.

WIjd still.jpg

De Graafschap Vrouwen blijven in de race voor kampioenschap

De vrouwen van De Graafschap hebben op De Vijverberg met 3-0 gewonnen van hekkensluiter FC Groningen. Sam Roddenhof scoorde twee keer en bracht daarmee haar persoonlijke doelsaldo op 26. De andere treffer kwam op naam van Anne Tijink. De ploeg van Timo Klein Hesselink blijft door deze overwinning op de tweede plaats staan, drie punten achter koploper Jong Ajax.

MF01691.jpg

Storing rioolwaterzuivering Haarlo beïnvloedt waterkwaliteit Berkel

Een technische storing bij de rioolwaterzuivering in Haarlo heeft gevolgen voor de waterkwaliteit van de rivier de Berkel. Door het probleem komt er momenteel een verhoogde hoeveelheid ammonium in het water terecht.

Robot0.png

Robotfinale tussen basisscholen in Civon: 'Doet-ie het wel, doet-ie het niet’

Na weken van bouwen, programmeren en timmeren was het vrijdagochtend zover bij het Civon Innovatiecentrum. Een robotfinalewedstrijd in Ulft, tussen verschillende basisscholen uit de regio. Tientallen kinderen streden tegen elkaar om twee prijzen in de zogeheten Tech-Tok League.