Ulft, Nederland
Terug

Wederom vernieling in stadje ’s-Heerenberg

6b9b1a2bdcc0321609392304ffbff556.jpg
Redactie REGIO8 |
"We plaatsen het incident inmiddels in het rijtje met recente vernielingen", laat wijkagent Bart Ruesink desgevraagd weten. De auto waarvan de band werd lek gestoken stond geparkeerd op De Kamp. "Als ik ook kijk naar de plek waar het gebeurd is, dan past dat wel in het rijtje met de vernielingen die we gehad hebben", vertelt Ruesink. De afgelopen periode is ’s-Heerenberg meerdere malen slachtoffer geworden van vandalisme.

De daders is de politie nog niet op het spoor. "Nee, we zitten nog steeds midden in het onderzoek", aldus de wijkagent, die wel merkt dat buurt actiever helpt. "Als ze iets horen, vliegen ze gelijk naar buiten toe. Dat is alleen maar goed. En mensen melden ook meer dan voorheen." Ruesink hoopt dat de tips leiden tot een betrapping op heterdaad. "Dat is het mooiste, maar helaas hebben we dat nog steeds niet."

Foto: REGIO8

Lees ook

f9ef67cec95ce0456593e07fa6f41ce8.jpg

Raad Bronckhorst houdt vinger aan de pols bij Schuifpuzzel Zelhem

De gemeenteraad van Bronckhorst heeft donderdagavond een amendement aangenomen over de verdere uitwerking van de Schuifpuzzel Zelhem. Daarmee krijgt het college ruimte om het voorkeursscenario verder uit te werken, maar blijft de raad betrokken als dat plan niet haalbaar is.

WhatsApp Image 2026-02-05 at 16.31.41.jpeg

Twee doden bij ongeval Groenlo

Bij een ongeval op de Borculoseweg in Groenlo zijn donderdagmiddag twee personen om het leven gekomen. Bij het ongeluk waren drie voertuigen betrokken.

jajgraVB0.jpg

De Graafschap jaagt met nieuwe aanwinsten op eerste overwinning van 2026

De transfergekte rondom De Graafschap is voorbij. Er werd voor miljoenen verkocht en op de laatste dag van de transferperiode wisten de Doetinchemmers zich nog te versterken met de gehuurde Nils Eggens en Nolan Martens.

Politie handboeien 4.JPG

‘Sextortion’-zaak Borculoër Mark S. schetst onthutsend beeld van politieoptreden

Een onthutsend beeld van het werk van de politie. Dat is wat donderdag ontstaat op de tweede zittingsdag van de zedenzaak tegen Mark S. uit Borculo, schrijft Omroep Gelderland. Dinsdag werd al duidelijk dat een van de slachtoffers meermaals aangifte deed, maar dat daar nauwelijks actie op werd ondernomen. Nu blijkt dat zij lang niet het enige slachtoffer was, die dit overkwam.

WhatsApp Image 2026-02-05 at 15.07.59 (1).jpeg

Sanne (9) droomt van eigen G-team in Wehl: 'Erbij horen is voor haar het belangrijkste'

De 9-jarige Sanne uit Wehl heeft één grote droom. Net als haar tweelingbroer Jelle wil ze niets liever dan voetballen bij voetbalvereniging Concordia. Door haar beperking is meedoen in een regulier jeugdteam echter lastig. Daarom zet Sanne samen met haar moeder Hanneke Holwerda alles op alles om het eerste jeugd G-team van de club op te richten. Er ontbreekt nog één belangrijk ingrediënt: meer teamgenootjes.

OG_SS0.png

Talkshow Open Grensland over de zorg rond kanker in de grensstreek

Streekomroep REGIO8 zendt de zevende aflevering van de talkshow Open Grensland/Offenes Grenzland uit. Hoe beleven inwoners gezondheid en de zorg ervoor in de grensregio. We zoomen speciaal in op de gezondheidszorg bij kanker. Dat is het thema van de nieuwste aflevering van de tweetalige talkshow over leven in de grensstreek dat de driehoek Achterhoek tot aan Venlo en Duisburg omvat.