Ulft, Netherlands

Wapen gevonden bij controle in Doetinchem

Regio8 | 31 oktober 2019 09:35 | Aangepast op 31 oktober 2019 09:35
De controle werd uitgevoerd op de Roerstraat en op het parkeerterrein van de Woonboulevard aan de Havenstraat. Bij de ingang van de parkeerplaats werd het vuurwapen gevonden, mogelijk dat deze uit een auto is gegooid. Een hondengeleider is ter plaatse gekomen en heeft het wapen veiliggesteld voor verder onderzoek.

Naast de vondst van het wapen, is 33 keer proces verbaal opgemaakt voor diverse overtredingen. Daarbij ging het onder meer om het negeren van rood licht, het niet dragen van een gordel, het rijden zonder rijbewijs en het rijden op te gladde banden. Bij twee auto’s was volgens de politie het metalen karkas van het wiel zichtbaar.

Driehonderd boetes op Havenstraat
Een radarvoertuig heeft bij een controle op de Havenstraat 353 snelheidsovertredingen geconstateerd. De hoogst gemeten snelheid bedroeg daar 104 kilometer per uur, het rijbewijs van deze man is ingevorderd. De bestuurders moet tevens verplicht een cursus volgen.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Groep wandelaars voorkomt grote bosbrand bij Ruurlo

Een groep oplettende wandelaars heeft maandagavond voorkomen dat er een grote brand is ontstaan in h...

22-jarige doelman Ties Wieggers tot zomer 2027 bij De Graafschap

Doelman Ties Wieggers verlengt zijn contract bij De Graafschap tot zomer 2027 met optie voor nog een...

Annemiek Jetten tijdelijk aan het roer als burgemeester van Winterswijk

Annemiek Jetten (61) is maandag door commissaris van de Koning Daniël Wigboldus officieel beëdigd al...

Fonteintjes in Doetinchems plantsoen stonden tijdelijk droog: dit is waarom

Het Mark Tennantplantsoen is voor jong en oud een bekende plek om even af te koelen bij de fonteintj...

Twee gezochte mannen opgepakt bij grenscontrole op A3 bij Elten

De federale politie, Bundespolizei (BPOL), heeft vrijdag 20 juni twee mannen aangehouden bij grensco...

Van Woodstock naar zorg met wifi: zo denkt de Achterhoek over hoe we oud worden

Wie zorgt er straks voor wie? De Achterhoek tast nieuwe vormen voor ouderenzorg af. Wat moeten we? W...