gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

VVG'25 voetbalt tegen FC Volendam

8b7b74085a790b0a2d1ae8ad7eaa3fe3.jpg
Redactie REGIO8 |
"Vorig jaar bestonden we negentig jaar en we hebben een nieuwbouw samen met de school in Gaanderen", aldus vice-voorzitter Jan Fenneman van VVG’25 over de aanleiding van de jubileumwedstrijd. De komende periode wordt er een nieuwe accommodatie gerealiseerd in het dorp. Bijzonder daaraan is dat de twee basisscholen in het dorp, die gefuseerd verdergaan, van hetzelfde gebouw gebruik gaat maken. "De lerarenkamer wordt ook de bestuurskamer", aldus Fenneman. "We moeten zoveel mogelijk aan elkaar hebben."

Een oud-speler van VVG die momenteel bij FC Volendam speelt was belangrijk in het organiseren van de wedstrijd: "Ties (Evers red.) heeft contact opgenomen om te vragen of het niet leuk was om met Volendam naar de Achterhoek te komen", aldus Fenneman. "Het is voor hun een teamuitje", aldus Fenneman. Voordat FC Volendam aftrapt in Gaanderen, gaan de Palingboeren eerst karten in Duiven. Fenneman is desondanks weinig hoopvol over een overwinning voor de amateurs van VVG: "Als we het onder de tien kunnen houden, mogen we blij zijn."
foto: VVG'25

Lees ook

vvvgra.jpg

De Graafschap geeft zege in blessuretijd uit handen bij VVV

De Graafschap is zaterdag niet verder gekomen dan een 3-3-gelijkspel bij laagvlieger VVV in Venlo. Na de officiële speeltijd stonden de Superboeren nog met 1-3 voor, maar die stand werd in de blessuretijd compleet weggegeven.

brug.png

Nettelhorsterbrug in Lochem geopend: maandag pas open voor verkeer

De Nettelhorsterbrug in Lochem is zaterdagmiddag officieel geopend. Veel inwoners kwamen een kijkje nemen en konden meteen zelf de brug op lopen. Ook werd tijdens de opening kort stilgestaan bij de twee personen die om het leven kwamen tijdens het bouwen van de brug.

588ee6ab-5462-4b4f-83b4-45296cd6d178 (002).jpeg

Achterhoekse vriendinnen runnen eenmalig bar in Zeddam: ‘Wie weet een carrièreswitch’

Vijf vriendinnen uit de Achterhoek staan zaterdag 18 april achter de bar in café Tapperij 2A in Zeddam. Tijdens een bijzondere wedstrijd draait elk team van vijf personen een volledige avond achter de tap en is verantwoordelijk voor de complete barbediening. Het team dat het beste presteert, wint tien procent van de omzet.

WIjd still.jpg

De Graafschap Vrouwen blijven in de race voor kampioenschap

De vrouwen van De Graafschap hebben op De Vijverberg met 3-0 gewonnen van hekkensluiter FC Groningen. Sam Roddenhof scoorde twee keer en bracht daarmee haar persoonlijke doelsaldo op 26. De andere treffer kwam op naam van Anne Tijink. De ploeg van Timo Klein Hesselink blijft door deze overwinning op de tweede plaats staan, drie punten achter koploper Jong Ajax.

MF01691.jpg

Storing rioolwaterzuivering Haarlo beïnvloedt waterkwaliteit Berkel

Een technische storing bij de rioolwaterzuivering in Haarlo heeft gevolgen voor de waterkwaliteit van de rivier de Berkel. Door het probleem komt er momenteel een verhoogde hoeveelheid ammonium in het water terecht.

Robot0.png

Robotfinale tussen basisscholen in Civon: 'Doet-ie het wel, doet-ie het niet’

Na weken van bouwen, programmeren en timmeren was het vrijdagochtend zover bij het Civon Innovatiecentrum. Een robotfinalewedstrijd in Ulft, tussen verschillende basisscholen uit de regio. Tientallen kinderen streden tegen elkaar om twee prijzen in de zogeheten Tech-Tok League.