gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

VVG'25 voetbalt tegen FC Volendam

8b7b74085a790b0a2d1ae8ad7eaa3fe3.jpg
Redactie REGIO8 |
"Vorig jaar bestonden we negentig jaar en we hebben een nieuwbouw samen met de school in Gaanderen", aldus vice-voorzitter Jan Fenneman van VVG’25 over de aanleiding van de jubileumwedstrijd. De komende periode wordt er een nieuwe accommodatie gerealiseerd in het dorp. Bijzonder daaraan is dat de twee basisscholen in het dorp, die gefuseerd verdergaan, van hetzelfde gebouw gebruik gaat maken. "De lerarenkamer wordt ook de bestuurskamer", aldus Fenneman. "We moeten zoveel mogelijk aan elkaar hebben."

Een oud-speler van VVG die momenteel bij FC Volendam speelt was belangrijk in het organiseren van de wedstrijd: "Ties (Evers red.) heeft contact opgenomen om te vragen of het niet leuk was om met Volendam naar de Achterhoek te komen", aldus Fenneman. "Het is voor hun een teamuitje", aldus Fenneman. Voordat FC Volendam aftrapt in Gaanderen, gaan de Palingboeren eerst karten in Duiven. Fenneman is desondanks weinig hoopvol over een overwinning voor de amateurs van VVG: "Als we het onder de tien kunnen houden, mogen we blij zijn."
foto: VVG'25

Lees ook

KinderboerderijDidam0.jpg

Beschimmeld eten en hondenpoep; kinderboerderij Didam klaar met dumpingen

Vrijwilligers van de kinderboerderij in Didam zijn boos. Keer op keer worden er dingen over het hek gegooid en daarmee bij de dieren gedumpt. Van beschimmeld eten tot hondenpoep en zelfs extra dieren. De maat is vol, dus gooien ze nu camerabeelden online om een dader op te sporen.

Ankersmid0.jpg

Hengeloër Ankersmid rijdt eerste én laatste keer Superbike op Varsselring: ‘Doodzonde’

Het Bronckhorster dorp Hengelo staat aan de vooravond van de jaarlijkse wegraces op de Varsselring. Voor Hengeloër Wesley Ankersmid krijgt het raceweekend een bijzonder karakter: de coureur maakt zijn debuut in de Superbike-klasse, terwijl dat meteen zijn laatste keer is. De klasse verdwijnt namelijk uit het International Road Racing Championship.

KERKETTEN0.jpg

Martinuskerk Etten komt met noodkreet: ‘Volstrekt onhaalbaar!’

De pas geopende Martinuskerk in Etten heeft een noodkreet gestuurd naar het college van de gemeente Oude IJsselstreek. Het bestuur van Stichting Erfgoed Martinuskerk zegt dat de huidige vergunningen en handhavingsmaatregelen het goed kunnen draaien van de kerk onder druk zetten. Volgens hen zijn de geluidsnormen ‘volstrekt onhaalbaar’ en beperken de regels de mogelijkheden flink.

Europabrug0.png

Onderhoud aan Europabrug Doetinchem: flinke hinder door werkzaamheden tot half juni

Weggebruikers die regelmatig over de Europabrug in Doetinchem rijden, moeten in mei en juni rekening houden met flinke hinder. De brug krijgt namelijk een flinke opknapbeurt. Daarbij wordt de weg op de brug meerdere keren deels of volledig afgesloten voor het verkeer.

41dc253c-fb11-3586-a129-dcfa5645cd1d.jpg

Orion Stars wint eerste wedstrijd in finaleserie na vijf sets

De volleyballers van Orion Stars hebben woensdagavond de eerste wedstrijd in de best-of-five-serie om de landstitel gewonnen van Lycurgus. In de Saza Topsporthal moest er een vijfde set gespeeld worden om tot een winnaar te komen.

Tanken10.png

Goedkoper tanken in Duitsland vanaf vrijdag, maar er is een addertje onder het gras

Goedkoper tanken in Duitsland lijkt vanaf vrijdag binnen handbereik voor veel Achterhoekers: Duitsland verlaagt tijdelijk de accijns op benzine en diesel. Vooral inwoners van grensplaatsen als Doetinchem en Winterswijk kunnen daarvan profiteren. Toch merken automobilisten dat voordeel waarschijnlijk niet meteen: bij sommige tankstations kan het enkele dagen duren voordat de prijsverlaging zichtbaar wordt.