Ulft, Netherlands

Vrouw jaagt gemaskerde inbrekers weg uit woning in Borculo

Twee gemaskerde mannen hebben donderdagavond ingebroken in een woning in Borculo. De bewoonster werd wakker en heeft de mannen weggejaagd, de politie is op zoek naar getuigen.
Serena Speet | 7 juli 2023 10:58 | Aangepast op 7 juli 2023 10:58
De twee mannen kwamen rond 23.15 uur binnen in een woning aan de Kerkegaarden. De bewoonster, die net daarvoor naar bed was gegaan, werd wakker van gerommel aan haar raam. "Niet veel later stond zij oog in oog met twee gemaskerde mannen die haar slaapkamer waren binnen geslopen", aldus Martijn Schot, wijkagent Borculo. "Door dapper optreden van deze mevrouw hebben de inbrekers uiteindelijk weer de benen genomen en zijn ze zonder buit vertrokken."

Het gaat om twee mannen, die beiden een masker droegen op het moment van de inbraak. De wijkagent laat weten dat er een onderzoek is gestart naar de daders en hij roept getuigen op om zich te melden.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees meer over:

Berkelland|inbraak|

Lees ook

Komst van kleinschalig azc in Eibergen een stap dichterbij

Gemeente Berkelland en Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA) hebben een overeenkomst getekend vo...

Zoektocht naar vermiste tamandua nog altijd in volle gang in Eibergen

Met man en macht en met behulp van zoekhonden, warmtecamera's en drones wordt nog altijd naar de ont...

Inwoners praten mee over herindeling straten in Neede: 'Hier hoor je welke problemen spelen'

Een flinke opknapbeurt: dat staat de wijk Neede Noord Oost de komende tien jaar te wachten. Om de ru...

‘Geen rad voor de ogen draaien’, voorstellen woningbouw Berkelland ‘niet uitvoerbaar’

Een deel van de gemeenteraad in Berkelland is nu reeds in de ban van de gemeenteraadsverkiezingen va...

Burgemeesters willen rond landsgrens met de generatie zonder oorlog gemeenschappelijke nieuwe geschiedenis schrijven

Maandag vierde Nederland massaal Bevrijdingsdag. Vandaag, 8 mei, zijn er aan Duitse zijde in de gren...

Boswachter ontdekt Barbie-roze plas: ‘Nog nooit eerder gezien’

Boswachter Doreen Rugers stond versteld bij het vreemde gezicht van een felroze plas water in een na...