Ulft, Netherlands

Vrouw in Winterswijk niet met dienstwapen politieman om het leven gebracht

De vijftigjarige verdachte van de moord op zijn 31-jarige vriendin in een woning in Winterswijk was werkzaam bij de politie Oost-Nederland. De vrouw is in ieder geval niet met een dienstwapen om het leven gebracht, meldt de politie.
Redactie REGIO8 | 9 oktober 2023 13:47 | Aangepast op 9 oktober 2023 13:47
Na de moord zou de man zichzelf van het leven hebben beroofd. Beiden waren woonachtig in Doetinchem. De lichamen van het stel werden zondagavond rond 18.00 uur aangetroffen in een woning aan de Wheme in Winterswijk, waar de moeder van het vrouwelijke slachtoffer woont. Na een melding trof de politie de lichamen aan. Het zou gaan om een conflict in de relationele sfeer.

Het onderzoek door de politie is nog niet afgerond. ‘Verschillende specialisten onderzoeken de zaak en kijken naar verschillende scenario’s’, verklaart de politie in een persbericht. De moeder van de vrouw heeft inmiddels op sociale media bevestigd dat zij haar overleden dochter heeft gevonden en dat haar dochter in scheiding lag met de vermeende dader van de moord.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Achterhoekse politie doet mee met Europese flitsmarathon

Het verkeersteam van Politie Oost-Nederland houdt deze week een flitsmarathon in de Achterhoek. Er w...

Doetinchemse binnenstad zoekt verbinder voor de lange termijn

Sinds september vorig jaar is Binnenstadbedrijf Doetinchem opnieuw op zoek naar een nieuwe centrumma...

Jonge onderneemster Liz-Anne ziet Park of Dutch Dreams uitbloeien tot hotspot

Een horecazaak op 21-jarige leeftijd openen, op een gloednieuwe plek naast de binnenstad van Doetinc...

Achterhoekse politie gaat extra controleren op telefoongebruik in het verkeer

De Achterhoekse politie gaat in de maand augustus extra handhaven op het gebruik van mobiele telefoo...

Motorrijder gewond bij eenzijdig ongeval in Doetinchem

Een motorrijder is zondagavond gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval in Doetinchem. De politie is...

Vrouw met twee kinderen raakt gewond na woordenwisseling in Doetinchem

Een vrouw met twee kinderen is dinsdagmiddag gewond geraakt nadat ze geduwd werd na een woordenwisse...