Ulft, Nederland
Terug

Vrienden blazen restaurant nieuw leven in

f908578479053ca2cb92b028ce7a4246.jpg
Redactie REGIO8 |

"We hadden eerst het idee om gewoon een zonvakantie te houden", zegt Bas Kruissink, een van de ondernemers die het restaurant is gestart. "Maar toen passeerde dit begin juli de revue en dachten we: Laten we gewoon een restaurant gaan beginnen." De vader van een van de jonge ondernemers is eigenaar van het pand, wat de kans gaf om in de zomermaanden een pop-up restaurant te starten in Wolfersveen. "Het is nog steeds erg leuk", vindt Wytze Kijlstra. "Alleen we zijn er wel achter gekomen dat het behoorlijk hard doorwerken is."

Gasten kunnen tot het laatste weekend van augustus terecht in het restaurant voor de lunch en het diner van het zestal. "Wij zijn zes vrienden en we runnen het ook als zes vrienden", zegt Kijlstra over de sfeer in Wolfersveen. Daarbij is ook het gebruik van lokale producten volgens de Achterhoekse kameraden belangrijk. Na het vertrek van het zestal, bloedt de locatie volgens Kruissink niet dood: "Daarna wordt het voortgezet door iemand anders", aldus de jonge ondernemer. "Waarschijnlijk met een andere kaart en een ander concept."

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-02-24 at 14.15.16.jpeg

Botsing tussen automobilisten in Doetinchem

Bij een botsing tussen twee automobilisten in Doetinchem zijn geen gewonden gevallen. Beide auto’s moeten worden afgesleept. Hoe het ongeluk heeft kunnen gebeuren is niet duidelijk.

Eekhoornfoto.jpg

Stan Bouman uit Silvolde gaat met bijzondere foto voor internationale prijs: ‘Mensen denken dat het AI is’

Geduld, heel veel geduld. Dat had fotograaf Stan Bouman uit Silvolde. Het wachten werd beloond, ineens had hij zijn perfecte plaat van een dansende eekhoorn. De foto kan rekenen op internationale roem, hij is doorgedrongen tot de shortlist van de prestigieuze Sony World Photography Award. ''Ik doe al negentien jaar mee, nooit hoorde ik iets terug, tot nu.” Hij geeft een kijkje in de keuken hoe hij tot de plaat komt die door velen al snel als AI wordt bestempeld.

WhatsApp Image 2026-02-24 at 10.02.56.jpeg

Automobilist botst tegen scooterrijder in Groenlo

Bij een botsing tussen een automobilist en een scooterrijder in Groenlo zijn dinsdagochtend geen gewonden gevallen. Beide voertuigen hebben wel schade opgelopen.

WhatsApp Image 2026-02-24 at 00.08.59.jpeg

DRU vraagt raad om eerder uitkeren deel subsidie en vangnet van ruim drie ton

De nieuwe interim-bestuurder van het DRU Industriepark, Cleo Sissingh, heeft de gemeenteraad maandagavond haar analyse van de situatie gepresenteerd. Zij vraagt de raad onder andere om eerder uitbetalen van een deel van de subsidie en een financieel vangnet van 303.000 euro om een faillissement af te wenden en de exploitatie te herstellen. “Er is meer geld uitgegeven dan er was. Dat kan feitelijk niet. Nu moeten we eerst zorgen dat we overleven.”

DuitseWInkel0.jpg

Nederlandse inkooptoerisme blijft aanhouden: Duitse winkels strijden om Nederlandse klanten

Meer en meer Nederlanders steken doelgericht de grens over om boodschappen te doen in Duitsland. Vooral de combinatie van goedkoper tanken en vervolgens wijnen en bieren, drogisterij- en verzorgingsproducten inslaan, maakt dat Nederlanders zo’n vijftien tot twintig procent goedkoper uit zijn dan in eigen land. Dit constateert niet alleen ACM die de Nederlandse prijsstijgingen onderzocht, maar ook de boodschappende Nederlanders. Zij ervaren zelfs prijsverschillen van vijftig procent.

WhatsApp Image 2026-02-23 at 15.54.03.jpeg

Montferlands verkiezingsbord duikt op in Ulft: ‘Huh, hangt hij daar echt?’

Gemeenten hangen deze dagen vol met verkiezingsborden. Zo ook op een rotonde in Ulft; Lokaal Belang, D66, VVD en… Eén Montferland? Hij hangt er echt. Kampioensbakker Paul Berntsen richt zich met het bord op de Montferlandse kiezer, in Ulft? Hoe kan dat?