gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Voetbalnomade Ars brengt goals en ervaring

2a603b0c244ed10b9b358f13efebe840.jpg
Redactie REGIO8 |

"Ik heb vorig seizoen een sportief minder jaar gehad, zowel in Hongarije als in Sittard, terwijl ik me fysiek top voel", aldus de 33-jarige Sjoerd Ars. De aanvaller startte het vorige seizoen als speler van Haladás FC en eindigde op de bank bij Fortuna Sittard. De in Terborg geboren aanvaller heeft betere tijden gekend. Als speler van NEC en NAC scoorde Ars voor zijn stap naar Hongarije aan de lopende band in de Jupiler League. "Toen werd ik topscorer en maakte ik in die twee seizoen bijna vijftig doelpunten en gaf ik twintig assists", aldus de spits, die aangeeft in vorm te zijn. "Aan het fysieke gedeelte ligt het niet, dus ik ben heel gebrand om me te bewijzen."

De carrière van Ars startte in 2003 bij De Graafschap. Na zes seizoenen bij onder meer Go Ahead Eagles en FC Zwolle stapte hij voor het eerst over naar buitenland. "Er zijn verschillende dingen die heel erg mooi zijn", vertelt Ars over zijn avonturen in onder meer China en Bulgarije. De promoties in Nederland en Turkije zijn hoogtepunten, maar ook duels in de Europa League en de Aziatische Champions League komen bij de aanvaller op: "Wedstrijden tegen Didier Drogba en Nicolas Anelka, dat zijn allemaal leuke dingen die je meemaakt."

Ervaring overbrengen op jonge groep
De aanvaller hoopt zijn opgedane ervaring mee te geven aan de jonge honden in de selectie van trainer Henk de Jong. "In mijn tijd, toen ik bij de selectie kwam, had je ervaren jongens als Peter van Vossen en John van den Brom. Dat is nu niet meer het geval." Een vergelijking met de rossige vleugelaanvaller Van Vossen gaat Ars echter uit de weg. "Zo wil ik mezelf eigenlijk niet noemen. Ieder doet dat op zijn eigen manier en ik zal daar mijn eigen invulling aan geven."

Foto: REGIO8

Lees ook

Tanken10.jpg

Duitse korting op brandstof niet eerder dan 1 mei van kracht

De aangekondigde verlaging van de Duitse benzineaccijns met 17 cent per liter laat voorlopig nog op zich wachten. Naar verwachting treedt de prijsverlaging daarom op zijn vroegst op 1 mei in werking.

John Haverdil Luc Helmink Mike Sterkenburg industrie energie Varsseveld.jpg

Varssevelds industriepark wil zelf stroom regelen, dé oplossing voor netcongestie?

Jaren moeten wachten op een stroomaansluiting lijkt voor bedrijven in Varsseveld straks verleden tijd. De Varsseveldse Industriële Vereniging (VIV) onderzoekt samen met Joulz en de gemeente Oude IJsselstreek een eigen stroomnetwerk. Bedrijven gebruiken daarin elkaars opgewekte stroom en slaan die op in batterijen. “In plaats van tien tot vijftien jaar hoef je dan bijvoorbeeld maar twee jaar te wachten op een aansluiting. Bedrijven kunnen nu pas in 2035 worden aangesloten”, zegt voorzitter van de VIV, Luc Helmink.

Huntenpop220.jpg

Huntenpop kondigt Pommelien Thijs en Bokoesam aan voor 35e editie

Een aantal grote nieuwe namen zijn toegevoegd aan de line-up van Huntenpop 2026. De Vlaamse zangeres Pommelien Thijs en de rapper Bokoesam trekken naar het festival in Ulft. Het evenement bij het DRU Industriepark hoopt zaterdag 22 augustus opnieuw uit te verkopen.

SaZaTopsporthal20.jpg

'Lange Mannen' spelen thuisduels European League in Doetinchem

De SaZa Topsporthal in Doetinchem vormt van 12 tot en met 14 juni het decor voor internationaal topvolleybal. De Nederlandse mannenploeg, beter bekend als de Lange Mannen, speelt daar twee belangrijke duels in de CEV European League.

Stroombroek60.jpg

Nieuw strand, ‘oud’ zand: populair Stroombroek krijgt opfrisbeurt

In aanloop naar de start van het zwemseizoen wordt er bij Stroombroek in Braamt nog hard gewerkt aan de opknapbeurt rondom de zwemplas. Het recreatiegebied is een populair en groeit de laatste jaren weer qua bezoekersaantallen. Reden genoeg voor beheerder Leisurelands om onder andere het strand onder handen te nemen.

KartbaanEefde.jpeg

Uitbreiding kartbaan Eefde zorgt voor flinke weerstand: ‘Waar is de mens in dit verhaal?’

De plannen om de kartbaan in Eefde uit te breiden met een paintball- en elektrocrossterrein zorgen voor flinke weerstand. Omwonenden vrezen voor meer overlast, terwijl de initiatiefnemer stelt dat het plan binnen de regels past. Dinsdagavond kwam het plan in de gemeenteraad van Lochem aan de orde, met betrokkenen als insprekers.