Ulft, Netherlands

Vernielingen aan leegstaand winkelpand in Doetinchem

Aan een leegstaand winkelpand in Doetinchem zijn vrijdagochtend vernielingen aangebracht. De politie wist de dader te pakken door oplettendheid van buurtbewoners.
Redactie REGIO8 | 1 september 2023 13:47 | Aangepast op 1 september 2023 13:47
De vernielingen gebeurden vrijdagochtend rond 09.45 uur aan de C.Missetstraat en de Stationsstraat. Een persoon heeft onder andere een fiets tegen de ruit van een leegstaand winkelpand gegooid. Bij een portiek aan dezelfde straat zijn meerdere fietsen vernield. Ook is er een scooter omgegooid.

De overlast door de vernielingen werd snel gemeld door omwonenden waardoor de politie de dader direct in de kraag kon grijpen en aanhouden. De politie is verder bezig met het onderzoek.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Politie ingezet bij dreigende situatie in centrum Doetinchem

De politie heeft woensdagmiddag met meerdere eenheden ingegrepen bij een dreigende situatie waarbij ...

Europabrug in Doetinchem deels afgesloten vanwege opknapbeurt

De Europabrug, gelegen op de Europaweg in Doetinchem, wordt een week lang onder handen genomen. De b...

Fietser gewond bij aanrijding in Zeddam

Bij een verkeersongeval op de kruising van de Terborgseweg en de Bornhofweg in Zeddam is zaterdagmid...

Nieuwe eigenaar voor 'MediaMarkt-complex' en parkeergarage Doetinchem

Het voormalige MediaMarkt-pand en de parkeergarage aan de Burgemeester van Nispenstraat in Doetinche...

Stadsboerin Doetinchem en Laborijn hopen op verbinding door internationale lunch

Verbinden door een bijzondere lunch met gerechten uit verschillende landen. Stadsboerin Doetinchem e...

Tunnel Winnipegstraat in Doetinchem blijft voor voetgangers

De tunnel tussen de Winnipegstraat en de Dichterseweg in Doetinchem blijft een voetgangerstunnel. Di...