Ulft, Netherlands

Vermeij definitief naar Heracles Almelo

Regio8 | 2 augustus 2016 14:53 | Aangepast op 26 november 2021 18:49
Vermeij zal bij de club uit Overijssel spelen met rugnummer 19. “Ik ben blij dat ik deze stap mag maken en ik me opnieuw moet laten zien in een nieuwe omgeving. Heracles Almelo is een geweldige club. De eerste indrukken die ik krijg zijn erg goed. De sfeer is vergelijkbaar met die bij De Graafschap.”

De spits moet volgens Nico-Jan Hoogma, algemeen directeur bij Heracles, de concurrentie aangaan met Paul Gladon. “Met hem denken we een talentvolle spits in huis te hebben gehaald. Het afgelopen seizoen maakte hij voor De Graafschap negen goals in de Eredivisie.”

Vermeij speelt nog niet tijdens de aankomende wedstrijd tegen FC Arouca, die donderdagavond plaatsvindt. De lange spits is nog niet speelgerechtigd. Wel zal hij meereizen naar Portugal om trainingsuren te maken.

Foto: Heracles Almelo

Lees ook

De Graafschap verliest en loopt play-offticket mis

De Superboeren ontvingen Roda JC in een cruciaal duel in de strijd om de tweede plek – en het play-o...

Sociale kerstsfeer voorop in Bocholt, met oog voor veiligheid

Dit weekend zijn er in de regio weer volop kerstmarkten te bezoeken, ook net over de grens in Duitsl...

Inbraak bij sportzaak in Borculo: acht fietsen gestolen

Bij een sportzaak in Borculo hebben inbrekers in de nacht van donderdag op vrijdag acht fietsen gest...

Amphion Theater voor tiende keer genomineerd als Theater van het Jaar

Amphion Theater in Doetinchem is genomineerd voor Theater van het Jaar 2025. Het is de tiende keer d...

Oude IJsselstreek verhoogt subsidies voor verenigingen en evenementen

Verenigingen en evenementen krijgen vanaf volgend jaar meer subsidie van de gemeente Oude IJsselstre...

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een bewolkt weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...