Ulft, Netherlands

Vermeij definitief naar Heracles Almelo

Regio8 | 2 augustus 2016 14:53 | Aangepast op 26 november 2021 18:49
Vermeij zal bij de club uit Overijssel spelen met rugnummer 19. “Ik ben blij dat ik deze stap mag maken en ik me opnieuw moet laten zien in een nieuwe omgeving. Heracles Almelo is een geweldige club. De eerste indrukken die ik krijg zijn erg goed. De sfeer is vergelijkbaar met die bij De Graafschap.”

De spits moet volgens Nico-Jan Hoogma, algemeen directeur bij Heracles, de concurrentie aangaan met Paul Gladon. “Met hem denken we een talentvolle spits in huis te hebben gehaald. Het afgelopen seizoen maakte hij voor De Graafschap negen goals in de Eredivisie.”

Vermeij speelt nog niet tijdens de aankomende wedstrijd tegen FC Arouca, die donderdagavond plaatsvindt. De lange spits is nog niet speelgerechtigd. Wel zal hij meereizen naar Portugal om trainingsuren te maken.

Foto: Heracles Almelo

Lees ook

‘Jong’ De Graafschap loopt eerste averij op, Roda wint

De Graafschap heeft zijn eerste nederlaag van dit seizoen geleden. In Kerkrade oogde het veldspel va...

Optocht hoogtepunt Varssevelds Volksfeest: ‘Dit is onze versie van carnaval’

Varsseveld, het Protestante bolwerk binnen de Oude IJsselstreek, viert geen carnaval. Ook kermis, zo...

Wethouder Derksen over sluipverkeer Beek: ‘We moeten zoeken naar een middenweg'

Het sluipverkeer door grensdorp Beek is al weken onderwerp van gesprek. Bewoners van één van de twee...

Einde aan hittegolf in zicht, maar volgens Gerrit blijft het zomers

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Needenaar (84) overleden na ongeval in Beltrum

Een 84-jarige man uit Neede is overleden aan zijn verwondingen na een ongeval donderdag in Beltrum, ...

Achterhoekse jaagt 'ciderdroom' achterna met eigen festival in Rha

Sophie Horstink van Fruitbedrijf Horstink uit Rha heeft een droom en dat is cider op de kaart zetten...