Ulft, Netherlands

Velsen schrapt combi voor De Graafschap

Regio8 | 8 mei 2018 17:22 | Aangepast op 8 mei 2018 17:22
"Dit houdt in dat supporters die in het bezit zijn van een autokaart, deze kaart niet hoeven om te wisselen bij Tankstation Ruwiel", laat De Graafschap weten. "Zij kunnen rechtstreeks naar het stadion van Telstar reizen." Het schrappen van de auto- en buscombi betekent volgens de voetbalclub niet dat er meer parkeerplaatsen beschikbaar zijn. De Graafschap gaat dus niet over tot het verkopen van extra autokaarten.

Het besluit van Velsen en Doetinchem om een verplichte combiregeling op te leggen voor supporters van Telstar en De Graafschap kwam de gemeenten op veel kritiek te staan. Na een gesprek met verschillende afgevaardigden besloot burgemeester Mark Boumans vorige week al de verplichte buscombi voor Telstar-supporters te schrappen.

De eerste wedstrijd in de halve finale van de nacompetitie is op donderdagmiddag 10 mei in Velsen-Zuid. De zondag daarop is de return in Doetinchem. Uiteraard zijn beide wedstrijden live te volgen via Optimaal FM.

Foto: REGIO8

Lees ook

Nieuw zorggebouw naast Slingeland Ziekenhuis gaat 'IJsselbrink' heten

Het nieuwe zorggebouw van het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem krijgt de naam 'IJsselbrink'. De n...

Keupers Kerst | Hans Keuper op bezoek bij het verzorgingshuis #3

De allermooiste tijd van het jaar is aangebroken: kerst! In de driedelige-serie Keupers Kerst gaat d...

Doetinchem herdenkt oorlogsslachtoffers met kaarslicht tijdens Lichtjesavond

Militairen en andere mensen die tijdens de Tweede Wereldoorlog hun leven gaven voor onze vrijheid wo...

Clara (83) maakt al jaren kerstkaartjes voor ouderen: niemand mag vergeten worden

Denk je aan kerst, dan denk je aan gezellige kerstmuziek, de kerstman, een prachtig versierde boom ...

Motorstandbeeld na mislukte stunt terug in Bronckhorst

Het ‘geleende’ motor-standbeeld uit Hengelo heeft inmiddels een flinke toertocht achter de rug. Wat ...

Nederlandse en Duitse boeren zoeken samen oplossingen tegen droogte

Wateroverlast in de dorpen in 2010, extreme droogte in 2018 en 2019 en opnieuw kritieke waterstanden...