Ulft, Netherlands

Veertienjarig meisje uit Wehl overleden na ongeval in Doetinchem

Het veertienjarige meisje uit Wehl dat vrijdagochtend werd aangereden op een rotonde in Doetinchem is overleden aan haar verwondingen. Dat heeft de politie vrijdagavond bekendgemaakt.
Redactie REGIO8 | 14 oktober 2023 14:09 | Aangepast op 14 oktober 2023 14:09
Het ongeluk gebeurde vrijdagochtend op de rotonde tussen het Zaagmolenpad en de Energieweg. De automobiliste kwam vanaf het Zaagmolenpad aanrijden en wilde de rotonde opdraaien, maar zag de fietsster vanuit de richting van woonwijk De Huet over het hoofd. Het meisje is met spoed overgebracht naar het ziekenhuis in Nijmegen. Daar is ze overleden aan haar verwondingen.

Op de plek van het ongeval zijn zaterdag meerdere bloemen en knuffels neergelegd. Ook zijn er kaarsen aangestoken. Het onderzoek naar de toedracht van het ongeval loopt nog. De politie laat weten op zoek te zijn naar getuigen of camerabeelden.

Foto: REGIO8

Lees meer over:

Doetinchem|Ongeval|

Lees ook

Doetinchemse coffeeshop langer dicht na tweede explosie

Coffeeshop Magic in Doetinchem blijft nog zeker twee maanden gesloten. Dat heeft burgemeester Mark B...

Kaars mogelijke oorzaak brand in flat Doetinchem

In een flat aan de Caenstraat in Doetinchem is zondagavond brand ontstaan. Een kaars op een kandelaa...

Amphion Theater voor tiende keer genomineerd als Theater van het Jaar

Amphion Theater in Doetinchem is genomineerd voor Theater van het Jaar 2025. Het is de tiende keer d...

RegioExpres tussen Arnhem en Doetinchem laat langer op zich wachten

De komst van de RegioExpres in de Achterhoek loopt vertraging op. De snelle trein tussen Arnhem, Doe...

Geluk bij een ongeluk in Haarlo; auto komt bijna schadeloos uit de sloot

Een bestuurder heeft donderdagavond geluk bij zijn ongeluk in Haarlo gehad. Hij belandde in een drog...

EOD ingeschakeld na vondst verdacht pakket in Doetinchem

De Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD) is in de nacht van maandag op dinsdag opgeroepen na d...