Ulft, Nederland
Terug

Varssevelds kinderdagverblijf trekt in bij IKC

9a39c842d8863d1ac14fc42a09da1da3.jpg
Redactie REGIO8 |

“De krimp waar we mee te maken hebben op de kinderopvang en de scholen maakte het noodzakelijk”, vertelt Lia Nummerdor, manager van Kinderopvang Humanitas. “Maar naast de noodzakelijkheid was het ook echt een keus om voor het IKC te gaan.” In Op Koers zijn nu de basisschool, de peuteropvang, het kinderdagverblijf en de buitenschoolse opvang gevestigd. Voor het kinderdagverblijf betekent het dat de kinderen zich door kunnen ontwikkelen op dezelfde locatie tot het moment dat ze de basisschool verlaten.

Maandagochtend zijn de kinderen van het kinderdagverblijf op een ludieke manier ontvangen door leerlingen van de basisschool. “Het is best wel leuk want de school is nu voller en er zitten meer kinderen op school”, vertelt een leerling van Op Koers. Directeur Rob Luimes van de basisschool heeft er vertrouwen in dat de samenvoeging van alle disciplines goed komt. “We hebben de ervaring met de buitenschoolse opvang dat het goed gaat.”

Foto: REGIO8

Lees ook

Peperkamp_@jozzzeph (2).jpg

Met frisse blik aast Melissa Peperkamp nog steeds op succesvolle Winterspelen

Melissa Peperkamp uit Zelhem heeft nog één kans op een medaille deze Olympische Winterspelen in Italië. Op het onderdeel Big Air ging de snowboardster bij de landing onderuit, maar zondagmiddag waagt ze een nieuwe poging, op haar favoriet: Slopestyle.

WhatsApp Image 2026-02-13 at 10.21.18 PM.jpeg

Invallers El Kadiri en Kwint helpen De Graafschap aan zege

De Graafschap is het carnavalsweekend goed begonnen. In Eindhoven werd er met 1-2 gewonnen van Jong PSV en heroverden de Doetinchemmers de derde plek in de Eerste Divisie.

WhatsApp Image 2026-02-13 at 15.32.36.jpeg

Auto vliegt in brand op N18 bij Varsseveld, niemand gewond

Op de N18 bij Varsseveld is vrijdagmiddag een voertuig in brand gevlogen. Vermoedelijk is de brand ontstaan door kortsluiting. Er raakte niemand gewond.

01_voorgevel.jpg

Samenwerking op ‘Campus Achterhoek’ moet onderwijs in Doetinchem versterken

De nieuwe ‘Campus Achterhoek’ krijgt steeds meer vorm. Iselinge Hogeschool en het Graafschap College willen samen een kloppend hart creëren voor mbo-, associate degree- en hbo-onderwijs in de regio. De eerste stap in die ambitie is de verhuizing van Iselinge Hogeschool naar een nieuwe vleugel, die wordt aangebouwd aan het gebouw van het Graafschap College aan de Kennedylaan. Een belangrijke ontwikkeling voor het onderwijs in Doetinchem én voor de toekomst van de hogeschool.

PlatteDroomAfl210.jpg

De Platte Droom | Jonge Achterhoekers werken hard aan eigen droomwoning

Jonge Achterhoekers Liz Hagen, Calvin te Vaarwerk en Matthijs Hilge hebben allemaal de ambitie om in de Achterhoek hun droomhuis te realiseren. In de tweede aflevering van de driedelige serie ‘De Platte Droom’ is te volgen hoe de jongeren dit aan willen pakken.

d8e6138b-8b84-4b66-b085-b2657e7d17ae.jpg

Explosie in Eibergen: politie zoekt getuigen

Bij een gebouw aan de Hemstea in Eibergen is in de nacht van donderdag op vrijdag een explosie geweest. De politie gaat ervan uit dat de ontploffing door menselijk handelen is veroorzaakt.