gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Van zolderkamer naar Maassilo voor 2Faced

9cacabc8d6894032a71cde42a04dbe4f.jpg
Redactie REGIO8 |

"We zijn hier op dit zolderkamertje van mijn ouders begonnen met samen mixen", aldus Gerard Lodders. "Uiteindelijk kregen we de vraag of we op Loudness wilden draaien." Het duo merkt dat er veel liefhebbers zijn van hardstyle in de Achterhoek. "In de Randstad zie je vooral heel veel techno-feesten", aldus Rick Oortgiese. "Hier in de Achterhoek zijn meer hardstylefeesten dan in de rest van Nederland." De twee worden inmiddels af en toe ook herkend. "Zo af en toe wordt je wel eens op een feest aangesproken", geeft Oortgiese aan. "Dat blijft bizar om mee te maken, omdat je op zo'n moment zelf ook een feestvierder bent. Dat is leuk om te zien."

Het optreden in Rotterdam heeft voor Lodders nog een speciaal tintje. "De Maassilo is een van de dikste locaties van het land", geeft Lodders aan. "Ik ben zelf ook geboren in Rotterdam, dus dat geeft wel een speciaal gevoel. De Maassilo is echt een geval apart." Het duo hoopt dat het optreden een opstap is naar meer, maar is vooral ook blij met wat ze tot nog toe bereikt hebben. "We willen doorgaan hoe we nu bezig zijn", aldus Lodders. "We staan erin van: 'alles wat er bij komt is mooi meegenomen en alles wat we mogen doen is gewoon mooi'. Mocht het een keer ophouden, dan is het ook mooi geweest."

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-31 at 17.17.12.jpeg

Weggebruikers in Bronckhorst hebben extra reistijd door werkzaamheden

Weggebruikers in de gemeente Bronckhorst moeten de komende maanden rekening houden met extra reistijd binnen de gemeente. Onder andere grote werkzaamheden aan de weg tussen Hummelo en Zutphen zorgen voor omleidingen.

Vulcanus40.jpg

Doetinchem ziet 160 woningen op terrein Vulcanus zitten, toekomst nog onzeker

De gemeente Doetinchem wil in principe meewerken aan de herontwikkeling van de ijzergieterij Vulcanus in Langerak tot een nieuw woongebied. Dat blijkt uit een recent besluit van het college van burgemeester en wethouders. De plannen bieden ruimte voor maximaal 160 woningen, maar of de ontwikkeling daadwerkelijk doorgaat, is nog onzeker.

WhatsApp Image 2026-03-31 at 16.04.15.jpeg

Zelhemse survivalvereniging Jan in ’t Touw gered: gemeente past omgevingsplan aan

Survivalvereniging Jan in ’t Touw mag doorgaan met hun survivalactiviteiten op hun perceel aan de Schovenweg in Zelhem. Het college van Gemeente Bronckhorst heeft besloten het omgevingsplan aan te passen waardoor bouwwerken nu zeven meter hoog mogen zijn, en niet één meter, zoals het voorheen was.

SuderwickDinxperlo.jpg

Duitse steden grijpen kans op 30 km-zones aan, Nederlandse frustratie

Aalten loopt voorop, Bocholt volgt. Als het gaat om de versnelde invoering van 30 km-zones, werken Nederlandse en Duitse buren nauw samen in de grensgemeente ‘Dinxperwick’ (Dinxperlo en Suderwick). Bocholt heeft de inrichting van het centrum van Dinxperlo gekopieerd voor Suderwick.

Afbeelding1.jpg

Familie Lurvink draagt bakkerij na ruim 40 jaar over: ‘Goed gevoel bij deze stap’

Na meer dan veertig jaar neemt de familie Lurvink afscheid van hun bakkerij in het centrum van Doetinchem. De zaak komt in handen van familiebedrijf Koenen. Hoewel het afscheid niet zonder emoties is, overheerst bij mede-eigenaar Bastiaan Lurvink een positief gevoel.

LiekeAchterhoek30.jpg

Kennismaken met de Achterhoek levert Lieke tienduizenden views op: ‘Ik wilde snel integreren’

Hoe leer je de regio kennen als je vanuit het westen naar de Achterhoek verhuist? De 25-jarige Lieke Pouwer uit Doetinchem maakt de serie ‘kennismaken met de Achterhoek’ en heeft tienduizenden kijkers op Instagram en TikTok. “Ik heb ook al vrienden en vriendinnen gemaakt door de video’s, superleuk!”