gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Van der Doelen poëtisch op Mañana Mañana

565bf20cc5af4bd1b5a9b924df7382fb.jpg
Redactie REGIO8 |
''Ik heb er vorig jaar gespeeld en toen heb ik drie dagen op de camping gezeten. Ik was toen meteen verkocht en heb Gijs (Jolink, red.) gezegd dat ik dit jaar sowieso kwam en toen boekte hij mij ook nog voor een optreden'', vertelt de voormalig profvoetballer van onder meer FC Twente. Enkele jaren geleden wisselde de topsporter zijn voetbalschoenen in voor een gitaar en sindsdien timmert hij met eigen muziek aan de weg. ''Voor dit jaar had ik het in de planning staan om drie dagen op de camping te staan, maar er is iets tofs tussen gekomen. Volgend jaar ben ik er sowieso.''

Ondanks zijn enthousiasme over Mañana Mañana is Van der Doelen beslist geen liefhebber van dergelijke evenementen. ''De meeste festivals zijn gewoon kut. Het is vaak te massaal en geen fijn publiek. Dit festival wordt gemaakt door de ruimte die je letterlijk hebt, het is relaxt met fijn volk. Dus ik keek hier wel erg naar uit.''

BEKIJK OOK:
- Gascoigne's Quartet maakt debuut in Vorden
- Nieuw werk Raw Flowers op Mañana Mañana
- Weerman Gerrit Vossers voorspelt mooi festivalweer
- Campinggasten strijken neer op Mañana Mañana

Foto: REGIO8

Lees ook

fdb34fd3-109d-4837-805c-498a67c8c8b1.jpg

Bestuurster gewond na botsing tegen boom op N319 bij Winterswijk

Een bestuurster is donderdagmiddag gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval nabij Winterswijk. De vrouw is met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis.

03 Gemeentehuis Montferland0.png

Lijsttrekkers Montferland donderdagavond in debat bij REGIO8

REGIO8 organiseert in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van woensdag 18 maart debatten in haar kerngemeenten. Met nog twee gemeenten te gaan, is donderdagavond Montferland aan de beurt bij de streekomroep. Het debat is vanaf 19.30 uur live te volgen via het tv-kanaal van REGIO8.

semvijverberg0.jpg

Hoger beroep in zaak baby Sem: patholoog en partner van verdachte worden gehoord

Een patholoog wordt opnieuw gehoord over de dood van baby Sem Vijverberg. Dat heeft het gerechtshof in Arnhem bepaald. De advocaten van de verdachte, de moeder van het kind, hadden daarom gevraagd.

260114--Visualisatie H2 Achterhoek plant.png

Lokale waterstof mogelijk duurzaam alternatief voor Achterhoekse industrie

Er is een volgende stap gezet naar de waterstoffabriek in Netterden, die er naar verwachting in 2027 zal staan. De gemeente Oude IJsselstreek slaat de handen ineen met de industrie om het gebruik van lokaal geproduceerde waterstof te verkennen.

WethouderHenkBulten10.jpg

Man van de Doetinchemse centen Bulten stopt na twaalf jaar: ‘Niet gedacht het zo lang vol te houden'

Wethouder Henk Bulten neemt na de gemeenteraadsverkiezingen afscheid van de gemeente Doetinchem. De 55-jarige Doetinchemmer was maar liefst drie periodes wethouder financiën namens ChristenUnie-SGP en laat de gemeente gezond achter. In 2014 was de overgang van raadslid naar bestuurder een flinke uitdaging.

LochemRaad0.jpg

Nieuwkomer en nieuwe boegbeelden in politiek Lochem

De politieke kussens in de huidige gemeenteraad in Lochem worden opgeschud. Nieuwkomer DPL is al ‘eventjes’ aanwezig en VVD, CDA en D66 komen met nieuwe boegbeelden. En dan is er nog de historische samenwerking tussen GroenLinks en PvdA.