Ulft, Netherlands

Van de Pavert keert terug bij De Graafschap

Regio8 | 30 juni 2018 11:55 | Aangepast op 30 juni 2018 11:55
“Met de komst van Ted halen we een lange en kopsterke centrale verdediger in huis die ook de nodige ervaring in de eredivisie heeft", aldus manager voetbalzaken Peter Hofstede. "Hij kent de club door en door en wij weten wat we aan hem hebben. We zijn dan ook blij dat hij voor De Graafschap heeft gekozen, want er lagen meer kapers op de kust." Van de Pavert tekent op De Vijverberg een contract voor twee seizoenen.

Van de Pavert zelf, die in 2016 vertrok bij De Graafschap en het afgelopen seizoen op huurbasis voor NEC speelde, is ook blij met zijn terugkeer. “De Graafschap blijft altijd in je hart, dus de keuze was niet zo moeilijk. Zeker nu wij weer op het hoogste niveau uitkomen, kijk ik uit naar die unieke sfeer op De Vijverberg. Wij gaan samen alles geven om er een mooi seizoen van te maken."

Selectie krijgt vorm
Na doelman Hidde Jurjus is Van de Pavert de tweede oud-Superboer die terugkeert naar Doetinchem. Eerder legde De Graafschap ook al Jordy Thomassen, Mohamed Hamdaoui, Stef Nijland, Furdjel Narsingh en Javier Vet vast als versterkingen voor het nieuwe seizoen.

Foto: REGIO8

Lees ook

Auto raakt van de weg en botst tegen boom in Westendorp

Bij een eenzijdig ongeval op de Doetinchemseweg in Westendorp is zondagnacht een auto zwaar beschadi...

Het Grootste Kerstdiner verspreidt zich over de Achterhoek: 'Toch samen kerst vieren'

Mensen met een kleine beurs of die in eenzaamheid leven laten genieten van een gezellige kerst: dat ...

Keupers Kerst | Hans Keuper op bezoek bij de basisschool #1

De allermooiste tijd van het jaar is aangebroken: kerst! In de driedelige-serie Keupers Kerst gaat d...

Invaller Kwint redt De Graafschap: late overwinning in Oss

De Graafschap heeft zaterdag in de slotfase weten te winnen in Oss van TOP. De Doetinchemmers wisten...

Friese jongeren bieden excuses aan na beschadiging motorbeeld Hengelo: 'Dit is nooit de bedoeling geweest'

De diefstal van het iconische motor-standbeeld bij de Remigiuskerk in Hengelo is al een paar dagen d...

Geen straf voor dodelijk ongeval Laag-Keppel na gesprek met nabestaanden

De 48-jarige man uit Groenlo die in oktober 2024 in Laag-Keppel een dodelijk ongeluk veroorzaakte, k...