Ulft, Netherlands

Van de Pavert getroffen door een virus

Regio8 | 11 september 2018 15:34 | Aangepast op 11 september 2018 15:34
“Ik merkte dat ik minder energie had en heb in overleg met de medische staf besloten om wat onderzoeken te laten doen”, aldus Van de Pavert. “Daaruit bleek dat ik een virus in mijn lichaam heb. De komende periode gaan we proberen om dit te behandelen. Hoe lang ik uit de running ben, is moeilijk te zeggen. Dat laat ik aan de medici over, ik weet in ieder geval dat ik de komende weken niet aan het voetballen kom.”

De 26-jarige verdediger keerde afgelopen zomer terug op De Vijverberg na periodes bij NEC en PEC Zwolle. Voor zijn overstap naar Zwolle doorliep Van de Pavert de jeugd bij De Graafschap en maakte hij zes seizoenen onderdeel uit van de eerste selectie.

Foto: REGIO8

Meest gelezen

De Boetners brengt ode aan De Graafschap met nieuw clublied: ‘Gewoon recht voor de raap’

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | Mack Delleman | 10 jun 2025 14:16

Provincie voert maand lang onderhoud uit aan N317

Viggo Zweverink | 10 jun 2025 16:56

Lees ook

Suzan & Freek gaan deze zomer toch optreden: ‘Genieten is voor ons muziek maken’

Het Achterhoekse duo Suzan & Freek gaat deze zomer optreden, ondanks de ongeneeslijke ziekte van Fre...

Een keer rustige politieke week in Winterswijk: over aanpak lichthinder en vergroening winkelstraat kun je niet tegen zijn

Na roerige politieke weken, lijkt de rust in bestuurlijk Winterswijk weer teruggekeerd te zijn. Van ...

Supporters in de rij voor clubhistorie van De Graafschap: ‘Het is een aardige unit’

Tientallen Superboeren stonden donderdagavond in de rij bij stadion De Vijverberg om een stukje club...

Zwoele zomernachten in aantocht voor de Achterhoek volgens weerboer Gerrit

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Tieners bezaaien schoolplein met glasscherven in Lochem

Een groep minderjarige jongeren heeft vorige week een hoop glasscherven achtergelaten op het schoolp...

Mountainbiker gewond na aanrijding tussen Beek en Zeddam

Bij een aanrijding nabij Zeddam is vrijdagochtend een mountainbiker gewond geraakt. De weg tussen Be...