Ulft, Nederland
Terug

Van Beukering werkt bij Silvolde aan rentree

5e57763d75bc1113fe3b94477d76fc21.jpg
Redactie REGIO8 |

"Mijn kinderen willen graag zien dat ik weer aan het voetballen ben", zo legt Van Beukering zijn reden uit om het leer weer om de voeten te binden en bij Sportclub Silvolde het veld op te stappen. "Ik heb een hele tijd alleen getraind, eigenlijk alleen om zoveel mogelijk kilo's kwijt te raken. Dat ging de goede kant op. Nu wordt het weer tijd voor groepstraining. Ik ben nu een paar weken hier aan het trainen en dat gaat hartstikke goed. Leuke groep ook." Dennis van Beukering, coach van het eerste van Sportclub Silvolde, prijst de inzet van zijn broer. "De gedrevenheid is er altijd. Als er een bal rolt dan gaat hij als de brandweer. En de ervaring die hij heeft waar hij mijn jongens mee beter maakt, dat is gewoon lekker."

De carrière van de ex-prof wordt gekenmerkt door zijn gouden periode als duo met Berry Powel bij De Graafschap, maar ook door zijn langzame sprint tegen Excelsior in zijn debuut voor Feyenoord. De vraag is welke Jhon van Beukering zich laat zien op de velden. Jhon: "Sowieso een spits die wat ouder is geworden, maar voor de goal nog steeds zijn doelpuntjes kan maken." Dennis geeft aan dat die verantwoordelijkheid bij een eventuele coach ligt. "Gebruik je hem als sprinter dan moet je er een dikke streep doorheen halen. Gebruik je hem als target man dan denk ik dat je nog een hele goede spits aan hem hebt. Ik ben er van overtuigd dat hij van toegevoegde waarde kan zijn, zeker bij een Jupiler League club."

Indonesië
Mocht het in Nederland niet lukken om zijn droom uit te laten komen, dan kan Van Beukering eventueel nog beginnen aan een tweede avontuur in Indonesië. De gebroeders hebben dankzij hun Indische afkomst nog altijd contacten aan de andere kant van de wereld. Jhon: "Mijn broer gaat 11 december die kant op, naar Ambon. Daar gaat hij een voetbalschool opstarten. Hij heeft nog een paar dagen dat hij in Jakarta zit. Daar heeft hij dan gesprekken. Maar ik heb zelf gezegd: "Ga eerst maar die gesprekken aan. Zodra ze een ticket sturen ga ik pas die kant op. Want je weet nooit hoe het gaat in dat soort landen."

Foto: REGIO8

Lees ook

AFL3 Bibi Ricardo0.jpg

De Platte Droom | Jonge Achterhoekers werken aan carrière

In de serie ‘De Platte Droom’ van REGIO8 en jongerenplatform Kalm An, volgen we jonge Achterhoekers met een duidelijk doel voor ogen, en hoe ze dit willen bereiken. In de derde en laatste aflevering volgen we Levi Lenting uit Didam en Bibi van Engen uit Doetinchem. Deze jongeren hebben beide de droom om stappen te zetten in hun carrière en werken hier hard voor.

WhatsApp Image 2026-02-27 at 15.37.01.jpeg

Van Pallandtbad Varsseveld weer open: ‘Negen weken verbouwen werd negen maanden’

Het Varsseveldse Van Pallandtbad is na maanden verbouwen weer open. De oorspronkelijke planning was om de klus in negen weken te klaren, dit werden uiteindelijk negen maanden. Van failliete aannemer tot lekke vloer, Optisport heeft bergen werk verzet om het zwembad weer te kunnen openen.

Cleo Sissingh0.jpg

DRU: 'Het geld is niet aan verkeerde dingen uitgegeven, maar het had niet gemogen'

De financiële problemen van het DRU Industriepark zijn niet ontstaan door verkeerde intenties, maar door een combinatie van ambities, structurele scheefgroei en te snelle uitgaven, dat zegt interim-bestuurder Cleo Sissingh. Ze gaat nog eens in op wat er mis is gegaan, maar vooral hoe ze uit dit financiële moeras willen komen.

e862ec72-3d88-4755-b7bb-973b4d1daad8.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een weekend met wisselvallig weer

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Aan de grens van Duitsland bij Eibergen, voorspelt de weerboer een weekend met wisselvallig weer. Na het weekend komt de lente weer terug.

a6f81e8f-d494-409b-9fe5-acf9bd9b4f22.jpg

Huurling Nolan Martens geniet in de Achterhoek: ‘Het is gaan, gaan, gaan’

Nog geen maand nadat Nolan Martens (21) op huurbasis tekende bij De Graafschap is hij onbetwist basisspeler in Doetinchem. De Belgische verdediger oogt gretig en lijkt zijn draai gevonden te hebben in de Achterhoek. Hij wil zich vrijdagavond nabij de grens van zijn vaderland nog nadrukkelijker laten zien.

VanKeukentafelNaarKieslijst2.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Bennie en Inge Morsink in Berkelland

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes: daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: vader Bennie en dochter Inge Morssink, samen namens OBL op de kieslijst van Samen D’ran in Berkelland.