gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Valencia CF traint jeugdspelers uit de regio

3c4b38ed3a7e20502d36b16b25f8e2d1.jpg
Redactie REGIO8 |

"Het doel voor de jeugd is eigenlijk om te ervaren hoe het is om in de professionele sfeer van Valencia te trainen", aldus coördinator Pieter Snijder. "Wij doen dat volgens onze methodologie. Dat betekent dat ze volgens een bepaalde structuur gaan trainen, en daar hoort ook een bepaalde discipline bij. Daar leren ze nu kennis mee maken." Het kamp, voor kinderen in de leeftijd van zes tot veertien jaar, was uitverkocht. Het was voor het tweede jaar op rij dat het gehouden werd op de velden van DCS Zevenaar.

"Eigenlijk zijn we op zoek gegaan naar partners die ons goed kunnen vertegenwoordigen", legt Snijder uit over de reden waarom de keuze op de Zevenaarse club is gevallen. "Clubs met een kunstgrasveld, zodat we ten alle tijden kunnen trainen. DCS kwam daarvoor in aanmerking en daar zijn we mee in gesprek gegaan. Dat is tot nu toe een succesverhaal." Valencia probeert tijdens het kamp ook te scouten. "Als je hier goed rondkijkt zie je een aantal talentjes rondlopen en dat is natuurlijk reuze interessant."

Lees ook

Sluiting stadsmuseum_burgemeesters OIJ-MO_EM_8012.JPG

Drie vrouwelijke burgemeesters als rolmodel in de grensstreek

De tentoonstelling over de vijf invloedrijkste vrouwen van ’s-Heerenberg is ten einde en daarmee ook een tijdperk voor het stadsmuseum in de ruimte van horecazaak De Gracht. Drie vrouwelijke burgemeesters uit Montferland, Oude IJsselstreek en Emmerich am Rhein sloten de expositie af. Een symbolisch moment: waar eeuwenlang de (graaf)Heeren van Bergh de macht hadden in deze grensstreek, staan nu burgervrouwen aan het roer.

WhatsApp Image 2026-03-16 at 22.29.15.jpeg

Man komt hard ten val met fiets in Doetinchem

Een man is maandagavond op de Houtsmastraat in Doetinchem hard ten val gekomen met zijn fiets. Meerdere hulpdiensten kwamen ter plaatse.

DebatOIj0.png

Negen partijen op stemformulier Oude IJsselstreek, één nieuwkomer

Inwoners van de gemeente Oude IJsselstreek kunnen woensdag uit negen partijen kiezen. Het gros van deze partijen staat al jaren op het stembiljet. Er is één nieuwkomer: Burgers op 1 van Herman Vreeman. Een rondje langs de velden.

STILL DEBAT LOCHEM0.jpg

KIJK | Verkiezingsdebat Lochem gemeenteraadsverkiezing 2026

De acht lijsttrekkers van de gemeente Lochem zijn maandagavond met elkaar in debat gegaan in het gemeentehuis in Lochem. In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen debatteerden ze over de sportaccommodaties, de groei van de gemeente en het azc-vraagstuk. Kijk hier het REGIO8-verkiezingsdebat van de gemeente Lochem terug.

Feuerwehr4.jpeg

Brandweerkorpsen uit Vreden en Südlohn-Oeding krijgen Winterswijkse prijs

De goede samenwerking tussen brandweerkorpsen in het Duits-Nederlandse grensgebied is beloond met de Beste Noaberprijs van de gemeente Winterswijk. De prijs ging dit jaar naar de brandweerkorpsen uit Vreden en Südlohn-Oeding. Zij werken al lange tijd nauw samen met de Brandweer Winterswijk.

lochem gemeentehuis0.jpg

Lijsttrekkers Lochem maandagavond in debat bij REGIO8

REGIO8 organiseert in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van woensdag 18 maart debatten in haar kerngemeenten. Als laatste gemeente is maandagavond Lochem aan de beurt bij de streekomroep. Het debat is vanaf 19.30 uur live te volgen via het tv-kanaal van REGIO8.