gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Valencia CF traint jeugdspelers uit de regio

3c4b38ed3a7e20502d36b16b25f8e2d1.jpg
Redactie REGIO8 |

"Het doel voor de jeugd is eigenlijk om te ervaren hoe het is om in de professionele sfeer van Valencia te trainen", aldus coördinator Pieter Snijder. "Wij doen dat volgens onze methodologie. Dat betekent dat ze volgens een bepaalde structuur gaan trainen, en daar hoort ook een bepaalde discipline bij. Daar leren ze nu kennis mee maken." Het kamp, voor kinderen in de leeftijd van zes tot veertien jaar, was uitverkocht. Het was voor het tweede jaar op rij dat het gehouden werd op de velden van DCS Zevenaar.

"Eigenlijk zijn we op zoek gegaan naar partners die ons goed kunnen vertegenwoordigen", legt Snijder uit over de reden waarom de keuze op de Zevenaarse club is gevallen. "Clubs met een kunstgrasveld, zodat we ten alle tijden kunnen trainen. DCS kwam daarvoor in aanmerking en daar zijn we mee in gesprek gegaan. Dat is tot nu toe een succesverhaal." Valencia probeert tijdens het kamp ook te scouten. "Als je hier goed rondkijkt zie je een aantal talentjes rondlopen en dat is natuurlijk reuze interessant."

Lees ook

WhatsApp Image 2026-04-21 at 16.20.17.jpeg

‘Vernield’ kunstwerk kunstroute ’s-Heerenberg blijkt toch niet vernield

Een video van een ‘vernield’ kunstwerk bij de kunstwandelroute in ’s-Heerenberg gaat rond op sociale media. “Het leek mensen een goed idee om met een schaar verschillende banden van dit kunstwerk stuk te knippen”, zegt de filmer. De vork blijkt iets anders in de steel te zitten, de kunstenaar vindt het zelfs helemaal niet erg dat het kunstwerk kapot lijkt.

Nieuwe school Halle foto GAJ Architecten YouTube.jpg

Bouw Dorpsschool Halle hervat na vondst asbest en bouwproblemen

De bouwwerkzaamheden voor de nieuwe Dorpsschool in Halle zijn weer hervat. De bouw lag tijdelijk stil door eerdere tegenvallers bij de sloop van partycentrum Nijhof, waar meer asbest werd aangetroffen dan vooraf was ingeschat en de constructie anders bleek dan op tekeningen stond aangegeven.

IsalaVandalisme60.jpg

Isala Silvolde blaast laatste schooldag af na vernielingen: ‘Er is nu echt een grens bereikt’

Het Silvoldse Isala college heeft besloten de laatste schooldag voor eindexamenleerlingen af te blazen. In aanloop naar de normaal feestelijke dag vol activiteiten op school zijn er meerdere bekladdingen en vernielingen geweest bij de school. Conrector Tom Noten kon niet anders dan de dag annuleren: “Er is nu echt een grens bereikt.”

Steekincident Theemanstraat 2

Steekincident in woning Doetinchem, verdachte aangehouden

De politie doet onderzoek naar een mogelijk steekincident in Doetinchem. Rond 03.30 uur kwam een melding binnen van een conflict waar mogelijk een steekincident had plaatsgevonden in een woning aan de Theemanstraat in Doetinchem.

Munitie.jpg

Jonge magneetvisser haalt honderden kogels uit Doetinchemse water: ‘Jongensdroom die uitkomt’

Wat begon als een gewone middag magneetvissen, eindigde maandag in een opmerkelijke ontdekking voor de 18-jarige Ronan Tilstra en zijn vrienden in Doetinchem. Tijdens het vissen haalde de groep een zwaar object uit het water. Al snel bleek het te gaan om een munitiekist, gevuld met honderden kogels.

Rechtbank Arnhem  goede.jpg

Ex-militair (23) uit Beek verdacht van handel in drugs en wapens, celstraf geëist

Hij zou gehandeld hebben in onder andere revolvers en gaspistolen en betrokken zijn bij MDMA-, crystal meth- en cocaïneproductie- en handel. De rechtbank in Arnhem behandelde deze maandag de zaak tegen een 23-jarige ex-militair uit Beek (gemeente Montferland).