Ulft, Netherlands

Vaatwasser vat vlam in woning Doetinchem

In een woning in Doetinchem is zondagavond brand ontstaan. De brandweer rukte uit naar het huis, maar ter plaatse had een buurman het vuur al geblust.
Redactie REGIO8 | 5 september 2022 09:21 | Aangepast op 5 september 2022 09:21
Het vuur ontstond rond 21.45 uur in een woning aan het Garonnedal in de wijk Dichteren. De bewoners seinden de hulpdiensten en de buren direct in. Een buurtbewoner was al snel ter plaatse en heeft het vuur met behulp van een tuinslang gedoofd. Brandweerlieden hebben na aankomst de woning geventileerd.

De bewoners konden na de brand terug naar hun huis om daar te slapen. Er is niemand gewond geraakt bij het incident. Het vuur trok ten tijde van het incident veel bekijks.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

112Achterhoek|Doetinchem|

Meest gelezen

Zwarte Cross neemt verrassende wending naar Amsterdam

Remco Geurts | Caitlin Sturris | 11 sep 2025 16:59

Lees ook

Zwarte Cross neemt verrassende wending naar Amsterdam

De Zwarte Cross herbeleven? Dat kan, want het Achterhoekse festival neemt een verrassende wending en...

Laborijn start nieuwbouw in Doetinchem: 'Kerstborrel volgend jaar in nieuw pand'

Een nieuw hoofdstuk breekt aan voor het Doetinchemse werk- en ontwikkelbedrijf Laborijn. Het oude pa...

Minderjarig meisje gewond na straatroof tijdens kermis in Doetinchem

Een minderjarig meisje is zaterdagavond bij het gemeentehuis gewond geraakt bij een straatroof op de...

Man onder invloed van ‘Monkey Dust’ veroorzaakt ongeval in Doetinchem

Een fietser is in de nacht van vrijdag op zaterdag gewond geraakt toen hij met zijn fiets ten val kw...

Fietsster gewond na aanrijding in Doetinchem

Een vrouw is woensdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding tussen twee fietsers in Doetinchem. De...

Brand in tuin Doetinchem snel geblust

In een achtertuin aan de Kloosstraat in Doetinchem is woensdagmiddag brand uitgebroken. Rond 15.00 u...