Ulft, Netherlands

Uitverkochte Vijverberg voor bekerclash met Ajax

De Graafschap speelt donderdag voor een uitverkocht stadion De Vijverberg tijdens de kwartfinale van de beker. Tegen Ajax spelen de Doetinchemmers voor het eerst sinds het seizoen 2018-2019 voor een uitverkocht huis.
Tim Rondeel | 28 februari 2023 16:55 | Aangepast op 28 februari 2023 16:55
"De Vijverberg is vol", aldus De Graafschap op de eigen website site. "Het TOTO KNVB Beker-duel met Ajax is kats uutverkocht." De kaartverkoop voor de kwartfinale liep gelijk storm, toen de verkoop aan clubkaarthouders vorige week donderdag van start ging. Hierdoor gaf het systeem van de kaartverkoop een storing. De Superboeren staan donderdagavond voor het eerst sinds 2009 in de kwartfinale van de Nederlandse beker.

Mochten de Doetinchemmers winnen, dan bereiken ze voor het eerst in de geschiedenis van de club de halve finale van de landelijke beker. De kwartfinale haalden ze voor het laatst in 2009, toen FC Twente na een verlenging te sterk was. De kwartfinale is donderdagavond vanaf 20.00 uur live te volgen via radiozender REGIO8.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees meer over:

Ajax|KNVB Beker|De Graafschap|

Meest gelezen

Wateroverlast en veel schade na zware storm in Winterswijk: 'Het was echt heftig'

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | 3 jul 2025 01:08

Kindje ernstig gewond na val uit raam in Doetinchem

Redactie REGIO8 | 3 jul 2025 10:20

Lees ook

De Graafschap trapt oefencampagne af met winst op De Treffers

De Graafschap heeft zaterdagmiddag in de eerste oefenwedstrijd van het seizoen een verdiende 1-3 ove...

‘Cultuurbewaker’ Rondeel verlengt bij De Graafschap tot 2029

De Graafschap heeft het contract met keeperstrainer Jordy Rondeel verlengt tot de zomer van 2029. De...

Achterhoeker Haen tekent in Tilburg bij competitiegenoot van De Graafschap

Aanvaller Devin Haen uit Zieuwent vertrekt bij Feyenoord en kiest voor eerstedivisionist Willem II. ...

Achterhoekers Meijer en Ulderink volgen Ten Hag naar Leverkusen

Doetinchemmer Rogier Meijer en Aaltenaar Andries Ulderink gaan aan de slag als assistent-trainers bi...

De Graafschap trapt seizoen af in Zelhem, zoektocht naar ervaring loopt

De Graafschap is maandagavond in Zelhem begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen in de ee...

Jeugdinternational van Kosovo tekent eerste contract bij De Graafschap

Nart Ahmeti heeft zijn eerste contract bij De Graafschap getekend. De 19-jarige middenvelder ligt de...