Ulft, Netherlands

Uitbreiding van Gezondheidscentrum Eibergen toch van de baan

Gezondheidscentrum Eibergen mag toch niet uitbreiden van gemeente Berkelland. Het in januari genomen besluit waarmee de vergunning is verleend wordt wegens ingediende bezwaren herroepen.
Serena Speet | 9 november 2022 10:57 | Aangepast op 9 november 2022 10:57
Het gezondheidscentrum aan de Hagemanstraat wilde uitbreiden door een extra verdieping toe te voegen aan het bestaande pand. Daar gaf de gemeente in januari een vergunning voor af. "Tegen dit besluit zijn verschillende bezwaren ingediend", laat Berkelland weten. "De bezwaren zijn gegrond en leiden ertoe dat wij het besluit herroepen." Dat betekent dat de gemeente de aangevraagde vergunning voor de uitbreiding alsnog weigert.

In het Eibergse gezondheidscentrum zit onder meer een huisarts, apotheek en het SKB. Buurtbewoners dienden bezwaren in tegen de uitbreiding. De belangrijkste reden om de uitbreiding niet toe te staan is volgens de gemeente dat niet is aangetoond dat het plan over voldoende parkeerplaatsen beschikt.

Foto: REGIO8

Lees meer over:

Eibergen|Vergunning|

Meest gelezen

Persoon zwaargewond na val uit hotelraam in Zeddam

Redactie REGIO8 | 22 jun 2025 11:07

Terborg maakt zich zorgen om verkeersdrukte door afsluiten Slingerparallel

Remco Geurts | Bart Sollman | 26 jun 2025 14:29

De Kruif wil rust terugbrengen bij De Graafschap

Remco Geurts | Viggo Zweverink | 21 jun 2025 21:53

Lees ook

Komst van kleinschalig azc in Eibergen een stap dichterbij

Gemeente Berkelland en Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA) hebben een overeenkomst getekend vo...

Vermiste miereneter tamandua teruggevonden in Eibergen: ‘Ze liep vrijwillig de kist in’

De vermiste boom-miereneter, tamandua, die vorige week ontsnapte uit haar verblijf in Hof van Eckber...

Zoektocht naar vermiste tamandua nog altijd in volle gang in Eibergen

Met man en macht en met behulp van zoekhonden, warmtecamera's en drones wordt nog altijd naar de ont...

Auto slaat over de kop bij eenzijdig ongeval in Eibergen.

De politie en ambulance zijn zondagavond uitgerukt naar een eenzijdig ongeval aan de Winterswijksewe...

‘Water bij de wijn’ in Berkelland met stoppersvergoeding voor ophalen oud papier

De verenigingen en scholen in Berkelland stoppen met ingang van 2026 met het ophalen van oud papier....

Geld wandelaars voor drie goede doelen in Eibergen

De Nightwalk Eibergen heeft afgelopen vrijdagavond een bedrag opgeleverd van 21.525 euro, bestemd vo...