Ulft, Nederland
Terug

UGHV viert kampioenschap in volle sporthal

6652c481c28ce60459b68cf9545251ed.jpg
Redactie REGIO8 |
"Het was niet perse onze beste wedstrijd", laat teammanager Roy Weijl daags na de kampioensfestiviteiten in sporthal IJsselweide weten. "De spanning speelt toch mee en ook een sporthal die tot de nok toe gevuld is." De aanwezige supporters in de uitpuilende sporthal zagen dat UGHV bijna de hele wedstrijd op voorsprong heeft gestaan. "Alleen in begin hebben we niet op voorsprong gestaan, en in de laatste minuten maak je twee punten verschil en dan win je", aldus Weijl.

Uiteindelijk wonnen de Ulftenaren met 29-27 waarna het feest gelijk losbarstte. Ook tegenstander UDI’96 nam deel aan het feest. "Daar is onderling ook een goeie band mee", vertelt de teammanager. Op zondag is de selectie op een platte wagen door de straten van Ulft gegaan om de beker te laten zien. Weijl richt zich voor volgend seizoen op een plek in de middenmoot: "Dit jaar hebben we in de beker twee keer gewonnen van teams uit de tweede divisie, dus het niveau kunnen we aan."

Foto: REGIO8 / Roy Weijl

Lees ook

WhatsApp Image 2026-02-24 at 10.02.56.jpeg

Automobilist botst tegen scooterrijder in Groenlo

Bij een botsing tussen een automobilist en een scooterrijder in Groenlo zijn dinsdagochtend geen gewonden gevallen. Beide voertuigen hebben wel schade opgelopen.

WhatsApp Image 2026-02-24 at 00.08.59.jpeg

DRU vraagt raad om eerder uitkeren deel subsidie en vangnet van ruim drie ton

De nieuwe interim-bestuurder van het DRU Industriepark, Cleo Sissingh, heeft de gemeenteraad maandagavond haar analyse van de situatie gepresenteerd. Zij vraagt de raad onder andere om eerder uitbetalen van een deel van de subsidie en een financieel vangnet van 303.000 euro om een faillissement af te wenden en de exploitatie te herstellen. “Er is meer geld uitgegeven dan er was. Dat kan feitelijk niet. Nu moeten we eerst zorgen dat we overleven.”

DuitseWInkel0.jpg

Nederlandse inkooptoerisme blijft aanhouden: Duitse winkels strijden om Nederlandse klanten

Meer en meer Nederlanders steken doelgericht de grens over om boodschappen te doen in Duitsland. Vooral de combinatie van goedkoper tanken en vervolgens wijnen en bieren, drogisterij- en verzorgingsproducten inslaan, maakt dat Nederlanders zo’n vijftien tot twintig procent goedkoper uit zijn dan in eigen land. Dit constateert niet alleen ACM die de Nederlandse prijsstijgingen onderzocht, maar ook de boodschappende Nederlanders. Zij ervaren zelfs prijsverschillen van vijftig procent.

WhatsApp Image 2026-02-23 at 15.54.03.jpeg

Montferlands verkiezingsbord duikt op in Ulft: ‘Huh, hangt hij daar echt?’

Gemeenten hangen deze dagen vol met verkiezingsborden. Zo ook op een rotonde in Ulft; Lokaal Belang, D66, VVD en… Eén Montferland? Hij hangt er echt. Kampioensbakker Paul Berntsen richt zich met het bord op de Montferlandse kiezer, in Ulft? Hoe kan dat?

1b961b14-e520-4801-b69c-6ab5923bad39.jpg

Uitverkocht huis lonkt bij De Graafschap voor Gelderse clash: Vitesse zet verkoop stil

Met nog slechts enkele kaarten in de verkoop is het een kwestie van tijd voordat de Gelderse ontmoeting op zondag 8 maart tussen De Graafschap en Vitesse uitverkocht is. De laatste keer dat de Doetinchemmers op een uitverkocht huis aan de aftrap stond was in 2024, ook tijdens de derby. Voor deze editie is het nog de maar de vraag of het uitvak vol zit.

Paratafeltennis0.png

Eerste grote paratafeltennistoernooi in Achterhoek trekt sporters uit hele land

Ruim negentig parasporters met en zonder rolstoel speelden zaterdag fanatiek tafeltennis in de IJsselweidehal in Gendringen. Voor het eerst is er in de Achterhoek namelijk een groot paratafeltennistoernooi georganiseerd. Volgens Robert van de organisatie leent de sport zich uitstekend voor mensen met een beperking.