gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

UGHV viert kampioenschap in volle sporthal

6652c481c28ce60459b68cf9545251ed.jpg
Redactie REGIO8 |
"Het was niet perse onze beste wedstrijd", laat teammanager Roy Weijl daags na de kampioensfestiviteiten in sporthal IJsselweide weten. "De spanning speelt toch mee en ook een sporthal die tot de nok toe gevuld is." De aanwezige supporters in de uitpuilende sporthal zagen dat UGHV bijna de hele wedstrijd op voorsprong heeft gestaan. "Alleen in begin hebben we niet op voorsprong gestaan, en in de laatste minuten maak je twee punten verschil en dan win je", aldus Weijl.

Uiteindelijk wonnen de Ulftenaren met 29-27 waarna het feest gelijk losbarstte. Ook tegenstander UDI’96 nam deel aan het feest. "Daar is onderling ook een goeie band mee", vertelt de teammanager. Op zondag is de selectie op een platte wagen door de straten van Ulft gegaan om de beker te laten zien. Weijl richt zich voor volgend seizoen op een plek in de middenmoot: "Dit jaar hebben we in de beker twee keer gewonnen van teams uit de tweede divisie, dus het niveau kunnen we aan."

Foto: REGIO8 / Roy Weijl

Lees ook

Screenshot 2026-05-01 19.02.54.png

Berry Powel langer bij De Graafschap: ‘Als club grote stappen gezet’

Berry Powel blijft langer aan als technische manager van De Graafschap. De club maakte vrijdag bekend dat het contract van de oud-spits is verlengd tot juni 2027.

blur112ruurlo.jpg

Motorrijder overleden na aanrijding met mestvoertuig in Ruurlo

Een motorrijder is vrijdagmiddag om het leven gekomen bij een ongeval in Ruurlo. De motor botste met een mestvoertuig.

Arbeidsmigranten0.png

Emmerich ziet plan arbeidsmigranten Montferland niet als oplossing voor eigen problemen

De Duitse grensgemeente Emmerich ziet het plan van Montferland om arbeidsmigranten te huisvesten in ’s-Heerenberg niet als oplossing voor de eigen problemen met arbeidsmigranten. Dat zegt woordvoerder Tim Terhorst van de gemeente Emmerich.

PoelierLochemBrand20.jpg

Lochemse poelier opent noodwinkel na verwoestende brand: 'We moeten wel door'

Voor Jeroen Hoffman, eigenaar van Poelier 't Vöske uit Lochem, gaat 20 april de boeken in als een zwarte dag als ondernemer. Zijn zaak raakte flink beschadigd door een hevige brand. Om zijn klanten niet teleur te stellen, schakelt de eigenaar snel door. Donderdag werd een tijdelijke noodwinkel geopend.

ettenkerk.jpg

Kerk Etten noemt regels onhaalbaar, gemeente: ‘Dat is vooraf besproken’

De gemeente Oude IJsselstreek kan zich op een aantal vlakken niet vinden in de noodkreet die de Martinuskerk in Etten doet. Volgens de stichting zijn de geluidnsnormen onhaalbaar en beperkt de vergunning de activiteiten. De gemeente bedrukt dat er vooraf veel overleg is geweest, en dat de stichting op de hoogte is geweest.

bliksem1.jpeg

Code geel zaterdag van kracht in de Achterhoek: stevig onweer verwacht

Het KNMI heeft voor zaterdag code geel afgeven voor de Achterhoek vanwege stevige regen- en onweersbuien. De weerswaarschuwing geldt tussen 17.00 en 22.00 uur.