gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Twintig bekeuringen bij politiecontrole Oude IJsselstreek

f2a0a4983ab31169ca81d108644cadbf

De politie heeft woensdagmiddag twintig bekeuringen uitgedeeld, bij een brommer- en scootercontrole in de gemeente Oude IJsselstreek. De controle werd onder andere uitgevoerd door wijkagenten en studenten van de politieacademie.

Viggo Zweverink |  | Aangepast op
De controle vond plaats op parkeerplaatsen in Gendringen, Ulft, Varsseveld, Terborg en Silvolde. Willekeurige verkeersdeelnemers werden door een motoragent naar een rollerbank begeleid. Bij de controle werd niet alleen op bromfietsers gelet. "Op andere verkeersovertredingen hebben wij ook gehandhaafd", laat een wijkagent weten. In totaal zijn er twintig bekeuringen uitgedeeld.

"Denk daarbij aan rijden zonder rijbewijs, met de telefoon in de hand op de fiets of een voertuig dat te zwaar beladen was", aldus de wijkagent. Daarnaast laat hij weten dat zes bromfietsers een WOK-melding hebben gekregen omdat hun voertuig sneller kon dan is toegestaan. Voertuigen met een WOK-melding moeten opnieuw gekeurd worden voordat ze weer de weg op mogen.

Lees ook

MontferlandProtest2

Honderden anti azc-demonstranten in Didam voor vrouwenmars

Honderden mensen zijn woensdagavond naar Didam gekomen voor een anti-azc demonstratie. PVV-leider Geert Wilders spreekt na een mars door het centrum bij het voormalige gemeentehuis in Didam. De demonstratie wordt georganiseerd door de actiegroep 'Geen azc in Montferland', die oproept tot een vreedzame avond.

Gosens0

Duits international Robin Gosens opent speelbos op plek waar zijn droom begon

Twee bomen als doelpalen, een bal aan de voet en urenlang spelen in het bos. Voor Robin Gosens begon daar, boven op de Eltenerberg, zijn liefde voor voetbal en sport. Nu keert de Duitse international terug naar die plek in Elten, niet als voetballer, maar als initiatiefnemer van een natuurspeelplaats voor kinderen.

03 Gemeentehuis Montferland0

Inwoners Montferland verlangen grip op plan arbeidsmigranten: ‘Twintig jaar is een generatie’

Niet tien, maar twintig jaar. Zolang moet de tijdelijke huisvesting van 300 tot 400 arbeidsmigranten op bedrijventerrein De Immenhorst blijven om het plan financieel haalbaar te maken voor marktpartijen. Hoewel deze termijn doorgerekend is door adviseurs van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG) vrezen omwonenden dat het begrip van ‘tijdelijke opvang’ dat hieraan gehangen is, een andere werkelijkheid gaat worden.

FlexFlitser

Flexflitser Gaanderen verhuist na twee maanden en duizenden boetes

De flexflitser die sinds eind april aan de Rijksweg in Gaanderen stond is woensdag verplaatst naar de Gaanderenseweg, ongeveer een kilometer verderop in de richting van Doetinchem. Op de vorige locatie registreerde de flitser duizenden snelheidsovertredingen.

FotoGijsBolkCopyrightDeGraafschapMedia

De Graafschap legt 21-jarige verdediger Gijs Bolk vast

De 21-jarige verdediger Gijs Bolk maakt de transfervrije overstap van FC Emmen naar De Graafschap. Hij tekent een contract voor twee seizoenen, met een optie voor een extra jaar.

dorpsstraat Laag-Keppel10

Werkzaamheden Dorpsstraat Laag-Keppel starten in juli, verkeersproef uitgesteld

De provincie Gelderland gaat tussen 6 en 24 juli werkzaamheden uitvoeren aan de Dorpsstraat in Laag-Keppel. De werkzaamheden zijn geen onderdeel van de verkeersproef met de eenrichtingswegen bij de Dorpsstraat. De proef wordt op een later moment uitgevoerd.