Ulft, Netherlands

Tweewielers gevonden in water Winterswijk

Drie fietsen en een scooter zijn zondagmorgen gevonden in het water in Winterswijk. De voertuigen lagen in de sloot langs de Stemerdinkweg.
Regio8 | 28 juni 2020 14:50 | Aangepast op 28 juni 2020 14:50
Hoe de fietsen en de scooter in het water terechtgekomen zijn is niet duidelijk. De voertuigen zijn door de gemeente opgehaald, van de scooter is de eigenaar inmiddels bekend. De eigenaren van de " title="" target="_blank">fietsen kunnen zich bij de gemeente melden.

De politie is op zoek naar getuigen van het in het water gooien of naar mensen die meer weten over de toedracht. Zij kunnen zich melden via 0900-8844.
Foto: Politie Winterswijk

Lees ook

Doetinchem draagt Koningsdag-stokje over aan Dokkum: 'Ik zou Normaal willen overnemen'

Het is inmiddels alweer bijna acht maanden geleden, maar toen stond heel Doetinchem op zijn kop tijd...

Groei van het aantal pabo-studenten zet zich voort in Doetinchem

Iselinge Hogeschool in Doetinchem ziet dit studiejaar opnieuw een groei in het aantal nieuwe student...

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...