Ulft, Netherlands

Twee volleyballers langer door bij Active Living Orion

Foto: REGIO8
Jannes van der Ham en Lubos Bartunek gaan volgend seizoen proberen de landstitel te verdedigen met Active Living Orion. De volleyballers hebben allebei hun contract verlengd bij de club uit Doetinchem.
Jasper Hazelaar | 9 mei 2024 13:45 | Aangepast op 9 mei 2024 13:45
Bartunek is sinds afgelopen winter actief voor Orion. Dat nam de Tsjechisch international toen over van Anorthosis Famagusta uit Cyprus als vervanger van de geblesseerd geraakte Liam McCluskey. "Met de ervaren spelverdeler en de talentvolle Kees Merkx is de spelverdelerspositie volgend seizoen ingevuld", meldt Orion. Merkx komt over van competitiegenoot VoCaSa.

Ook midspeler Van der Ham gaat door bij Orion, hij start na de zomer aan zijn zesde seizoen bij de Doetinchemmers. In 2019, zijn eerste jaar bij de club, veroverde hij de Supercup. Na afgelopen seizoen heeft hij de beker en de landstitel aan zijn erelijst toegevoegd.

Lees ook

Aanrijding tussen bestuurder fatbike en scooterrijder in Doetinchem

Bij een aanrijding tussen een persoon op een fatbike en een scooterrijder in Doetinchem is maandagmi...

Wereldtop vrouwenwielrennen keert terug naar de Achterhoek

De wereldtop van het vrouwenwielrennen keert dit jaar terug naar de Achterhoek. De Simac Ladies Tour...

Politie zoekt getuigen van beroving Doetinchem zaterdagochtend

De politie Achterhoek-West is op zoek naar getuigen van een beroving in Doetinchem. Deze vond plaats...

Doetinchemse binnenstad zoekt verbinder voor de lange termijn

Sinds september vorig jaar is Binnenstadbedrijf Doetinchem opnieuw op zoek naar een nieuwe centrumma...

Jonge onderneemster Liz-Anne ziet Park of Dutch Dreams uitbloeien tot hotspot

Een horecazaak op 21-jarige leeftijd openen, op een gloednieuwe plek naast de binnenstad van Doetinc...

Motorrijder gewond bij eenzijdig ongeval in Doetinchem

Een motorrijder is zondagavond gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval in Doetinchem. De politie is...