Ulft, Netherlands

Twee doden na zwaar ongeval nabij Ruurlo

Regio8 | 5 februari 2018 07:46 | Aangepast op 5 februari 2018 07:46
Het ongeval gebeurde omstreeks 06.30 uur op de Zelhemseweg (N315) ter hoogte van Veldhoek. Door nog onbekende oorzaak kwamen de twee personenauto's met elkaar in aanraking. De twee inzittenden van één van de voertuigen overleden ter plaatse aan hun verwondingen. De politie sluit niet uit dat de gladheid een mogelijke rol heeft gespeeld.

Diverse hulpdiensten, waaronder een traumahelikopter, zijn ter plaatse gekomen om de slachtoffers uit de auto's te halen. De weg is vermoedelijk tot maandagmiddag dicht in verband met onderzoek.
Volgens Omroep Gelderland komen de twee mannelijke slachtoffers uit het Overijsselse Hengelo. De persoon die zwaargewond raakte en met een traumahelikopter naar het ziekenhuis is gebracht, komt uit Wehl.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Politie bouwt ‘powerbank ter grootte van een zeecontainer’ voor grensregio

Wat gebeurt er als bij een grote brand, storm, stroomstoring of grensoverschrijdende ramp ineens de ...

Auto volledig uitgebrand tussen ’s-Heerenberg en Zeddam

Een auto is vrijdagmiddag uitgebrand op de N316 tussen ’s-Heerenberg en Zeddam. De inzittenden kwame...

Keuzestress op middenveld De Graafschap richting duel met FC Eindhoven

De Graafschap ontvangt zondag in eigen huis de huidige nummer zestien van de eerste divisie: FC Eind...

TTV Hercules speelt in eerste jaar Eredivisie gelijk om kampioenschap

TTV Hercules uit Terborg begint komend weekend aan de strijd om het landskampioenschap. Na het kampi...

Weerboer Gerrit Vossers verwacht een zacht weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

UPDATE | Woning en schuur volledig verwoest na brand Halle

Een woning en schuur aan de Dorpsstraat in Halle zijn vrijdag in vlammen opgegaan. De vlammen sloege...