gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Twee doden na zwaar ongeval nabij Ruurlo

2e28896d77e56ca7441e0a0739949abe.jpg
Redactie REGIO8 |
Het ongeval gebeurde omstreeks 06.30 uur op de Zelhemseweg (N315) ter hoogte van Veldhoek. Door nog onbekende oorzaak kwamen de twee personenauto's met elkaar in aanraking. De twee inzittenden van één van de voertuigen overleden ter plaatse aan hun verwondingen. De politie sluit niet uit dat de gladheid een mogelijke rol heeft gespeeld.

Diverse hulpdiensten, waaronder een traumahelikopter, zijn ter plaatse gekomen om de slachtoffers uit de auto's te halen. De weg is vermoedelijk tot maandagmiddag dicht in verband met onderzoek.
Volgens Omroep Gelderland komen de twee mannelijke slachtoffers uit het Overijsselse Hengelo. De persoon die zwaargewond raakte en met een traumahelikopter naar het ziekenhuis is gebracht, komt uit Wehl.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

NKDansgarde0.png

Honderden danseressen strijden om de titel bij NK dansgarde in Ulft

Honderden danseressen en enkele dansers streden afgelopen weekend in sporthal de IJsselweide in Ulft om de nationale titels dansgarde. Wie denkt dat dansgarde iets is dat simpelweg bij carnaval hoort heeft het mis. Er wordt serieus gedanst én gejureerd op hoog niveau mét Ulfts succes.

Schermafbeelding 2026-04-20 093102.png

Een gewonde bij ongeval met twee voertuigen op N315 bij Zelhem

Bij een ongeval met een busje en een auto is zondagmiddag een bestuurder op de Ruurloseweg gewond geraakt. Een bestelbus belandde in de berm, waarna het achteropkomende voertuig deze niet meer kon ontwijken.

112Westendorp.jpeg

Auto met aanhanger belandt in weiland na botsing in Westendorp

Bij een aanrijding tussen twee auto’s is zaterdagavond in Westendorp een gewonde gevallen. Door de botsing eindigde een auto met aanhanger in een weiland.

WhatsApp Image 2026-04-17 at 22.43.22.jpeg

De Graafschap stelt kwartfinale play-offs veilig

De Graafschap heeft vrijdagavond de tweede ronde van de play-offs veiliggesteld door op een sfeervolle Vijverberg te winnen van promovendus Cambuur. De Superboeren draaiden een 0-1 achterstand om tot een 3-1 overwinning.

image00003LB.jpeg

Amphion Open groeit uit tot broedplaats voor talent: 'Je komt er altijd beter uit'

Wat ooit begon als een talentenjacht, is inmiddels uitgegroeid tot een serieus ontwikkeltraject voor artiesten: het Amphion Open van het Doetinchemse theater. De focus ligt niet langer alleen op winnen, maar vooral op groeien als performer.

LuukDirkOrion.jpg

Orion Stars na feest en rust op jacht naar vijfde landstitel

Aan de vooravond van de play-offs richting het landskampioenschap volleybal oogt Orion Stars kalm, maar gefocust. De Doetinchemse volleybalploeg ontmoet zaterdagmiddag na elf dagen zonder officiële wedstrijd Sliedrecht Sport. De Achterhoekers gaan op jacht naar de vijfde landstitel.