Ulft, Netherlands

Twee doden na zwaar ongeval nabij Ruurlo

Regio8 | 5 februari 2018 07:46 | Aangepast op 5 februari 2018 07:46
Het ongeval gebeurde omstreeks 06.30 uur op de Zelhemseweg (N315) ter hoogte van Veldhoek. Door nog onbekende oorzaak kwamen de twee personenauto's met elkaar in aanraking. De twee inzittenden van één van de voertuigen overleden ter plaatse aan hun verwondingen. De politie sluit niet uit dat de gladheid een mogelijke rol heeft gespeeld.

Diverse hulpdiensten, waaronder een traumahelikopter, zijn ter plaatse gekomen om de slachtoffers uit de auto's te halen. De weg is vermoedelijk tot maandagmiddag dicht in verband met onderzoek.
Volgens Omroep Gelderland komen de twee mannelijke slachtoffers uit het Overijsselse Hengelo. De persoon die zwaargewond raakte en met een traumahelikopter naar het ziekenhuis is gebracht, komt uit Wehl.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Unieke geboorte zorgt voor feest in Hof van Eckberge

Twee zesbandgordeldieren zijn anderhalve maand geleden geboren in Hof van Eckberge in Eibergen. Eind...

DRU dossier 2025: van vertrouwensbreuk naar laatste kans

Waar in 2024 nog werd gesproken over een grote doorontwikkeling van het DRU Industriepark, stond 202...

Mirjam Koster vertrekt bij Graafschap College en wordt directeur-generaal van DUO

Mirjam Koster maakt de overstap van voorzitter van het college van bestuur van het Graafschap Colleg...

Toekomst zwembad De Brink in Zelhem onzeker: sluiting dreigt binnen vier jaar

De toekomst van zwembad De Brink en sportschool Aerofitt in Zelhem staat onder zware druk. Door de o...

Weerboer Gerrit Vossers verwacht een koud weekend met rustig winterweer

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Auto vat vlam tegenover gemeentehuis Montferland

Een auto is donderdagmiddag in brand gevlogen op de parkeerplaats tegenover het gemeentehuis van de ...