Ulft, Netherlands

Twee doden na zwaar ongeval nabij Ruurlo

Regio8 | 5 februari 2018 07:46 | Aangepast op 5 februari 2018 07:46
Het ongeval gebeurde omstreeks 06.30 uur op de Zelhemseweg (N315) ter hoogte van Veldhoek. Door nog onbekende oorzaak kwamen de twee personenauto's met elkaar in aanraking. De twee inzittenden van één van de voertuigen overleden ter plaatse aan hun verwondingen. De politie sluit niet uit dat de gladheid een mogelijke rol heeft gespeeld.

Diverse hulpdiensten, waaronder een traumahelikopter, zijn ter plaatse gekomen om de slachtoffers uit de auto's te halen. De weg is vermoedelijk tot maandagmiddag dicht in verband met onderzoek.
Volgens Omroep Gelderland komen de twee mannelijke slachtoffers uit het Overijsselse Hengelo. De persoon die zwaargewond raakte en met een traumahelikopter naar het ziekenhuis is gebracht, komt uit Wehl.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Achterhoekse kreten 'D'ran' en 'Weerkommen' in de race voor eigen trein

Reizigers en bewoners in de Achterhoek mogen meebeslissen over acht nieuwe treinnamen. Vanaf decembe...

Gorssel wil woningen en MFA, maar zoekt ook naar de juiste balans

Een nieuwe woonwijk is aan de noordoostkant van Gorssel het gesprek van de dag. In het centrum gaat ...

Na de moord op zijn dochter kiest Winterswijker voor strijd: 'Wij hebben rouw met een A'

Het leven van Wim Hertgers uit Winterswijk veranderde twee jaar geleden voorgoed. Op 8 oktober 2023 ...

Sander Berendsen van Warboel koninklijk onderscheiden

Sander Berendsen, de drijvende kracht achter het duo Warboel, is benoemd tot lid in de Orde van Oran...

Duitse automobilist rijdt door weiland en belandt in sloot Gendringen

Een Duitse automobilist heeft zondagmiddag iets voor 13.00 uur de verkeerde afslag genomen in Gendri...

‘In Loil kan het’: dorp ontvangt forse steun voor nieuwe MFA

Loil zit niet stil. Nadat de kerk al is omgebouwd tot evenementenlocatie, wordt in het dorp nu gewer...