Ulft, Netherlands

Transformatorhuisje in brand in Neede

Regio8 | 17 december 2017 16:17 | Aangepast op 17 december 2017 16:17
Bij de brand komt veel rook vrij, is te zien op een " title="" target="_blank">filmpje van de brandweer in Neede. Zowel de brandweer als de Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland adviseren daarom om ramen en deuren te sluiten en de ventilatie uit te zetten. Om deze melding te verspreiden is er een Burgernetbericht verzonden.

De brandweer van Neede is bezig om de brand in het huisje te blussen. Volgens netbeheerder Liander zitten er minder dan 1000 huishoudens zonder stroom in Eibergen, Geesteren, Haarlo en Neede.

#Stroomstoring #Neede #Haarlo #Eibergen #Geesteren (postcodes 7151, 7161, 7273, 7274), verwachte eindtijd 17.30 uur, #Liander

— Liander (@LianderNL) December 17, 2017 " title="" target="_blank">Liander verwacht dat de stroomstoring rond 17.30 uur opgelost is.
Foto: REGIO8

Lees ook

Motorrijder botst op boom in buitengebied Winterswijk

Een motorrijder is dinsdagmiddag frontaal op een boom gebotst in het buitengebied van Winterswijk. D...

Nieuwe parkeergarage Slingeland Ziekenhuis telt vijf verdiepingen en 800 plekken

In de nieuwe parkeergarage bij de nieuwbouw van het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem komen, verde...

Vervangingswerkzaamheden aan Wijnbergsebrug in Doetinchem

Besturingsinstallatie, camera’s en slagbomen worden vervangen bij onderhouds- en vervangingswerkzaam...

Eerste Montferland Halve Marathon valt in de smaak: ‘Voelde ouderwets’

Onder fijne loopomstandigheden viel de nieuwe Montferland Halve Marathon zondag in de smaak bij deel...

Burgerinitiatief over azc Montferland op de agenda: ‘We willen meebeslissen’

Een groep inwoners uit de gemeente Montferland wil via een burgerinitiatief zorgen dat alle inwoners...

Pand in Velswijk gesloten na vondst van drugslab

Een woning aan de Davisweg in Velswijk is op last van de burgemeester van Bronckhorst, Patrick van D...