Ulft, Netherlands

Transformatorhuisje in brand in Neede

Regio8 | 17 december 2017 16:17 | Aangepast op 17 december 2017 16:17
Bij de brand komt veel rook vrij, is te zien op een " title="" target="_blank">filmpje van de brandweer in Neede. Zowel de brandweer als de Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland adviseren daarom om ramen en deuren te sluiten en de ventilatie uit te zetten. Om deze melding te verspreiden is er een Burgernetbericht verzonden.

De brandweer van Neede is bezig om de brand in het huisje te blussen. Volgens netbeheerder Liander zitten er minder dan 1000 huishoudens zonder stroom in Eibergen, Geesteren, Haarlo en Neede.

#Stroomstoring #Neede #Haarlo #Eibergen #Geesteren (postcodes 7151, 7161, 7273, 7274), verwachte eindtijd 17.30 uur, #Liander

— Liander (@LianderNL) December 17, 2017 " title="" target="_blank">Liander verwacht dat de stroomstoring rond 17.30 uur opgelost is.
Foto: REGIO8

Lees ook

Dropkick Murphys, Bökkers en Russo bij eerste namen Zwarte Cross 2026

De Zwarte Cross heeft donderdag de eerste artiesten voor de editie van 2026 bekendgemaakt. Headliner...

Superboeren op jacht naar eerste periodetitel sinds 2021: Roda laatste horde

De Graafschap kan vrijdagavond voor het eerst sinds maart 2021 een prijs pakken. Bij winst op Roda J...

Politie treft 49 kilo aan illegaal vuurwerk aan in Aaltense woning

De politie heeft in een woning in Aalten 49 kilo aan illegaal vuurwerk aangetroffen. De zware explos...

Geen gewonden bij botsing tussen Beek en Didam

Twee auto’s zijn woensdagavond tussen Beek en Didam op elkaar gebotst. Een automobilist had te laat ...

Nederlandse handbaldames met topscoorder Housheer door naar halve finale WK

Onder het toeziend oog van koning Willem-Alexander hebben de Nederlandse handbaldames zich op het WK...

Fietsster raakt gewond na aanrijding in Doetinchem

Een fietsster is woensdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding met een auto op de Keppelseweg in ...