Ulft, Netherlands

Trainers een jaar langer bij De Graafschap

De Graafschap heeft de aflopende contracten van assistent Richard Roelofsen en keeperstrainer Edwin Susebeek verlengd. Beide trainers blijven een jaar langer in dienst bij de Doetinchemse voetbalclub.
Regio8 | 1 mei 2019 13:20 | Aangepast op 1 mei 2019 13:20
“Richard en Edwin hebben samen ruim vijftien jaar De Graafschap-ervaring bij het eerste team, tevens hebben zij bij onze jeugdafdeling hun sporen verdiend”, zo laat manager voetbalzaken Peter Hofstede weten over de contractverlengingen. “De mannen weten wat hier gevraagd wordt en kunnen dat prima borgen in de nieuw te vormen technische staf.”

Roelofsen is op dit moment als assistent-trainer betrokken bij het eerste elftal van de Doetinchemse eredivisionist. In het verleden was hij onder meer in dienst als trainer van de beloften en als voetballer, ook is hij in 2012 kortstondig hoofdtrainer geweest. Susebeek is naast keeperstrainer in Doetinchem ook actief voor de Gelderse KeepersSchool in Veldhoek.

Foto: REGIO8

Lees ook

Zoektocht naar vermiste tamandua nog altijd in volle gang in Eibergen

Met man en macht en met behulp van zoekhonden, warmtecamera's en drones wordt nog altijd naar de ont...

Ulftse kinderen vieren tachtig jaar vrijheid op acht meter hoogte

Geen rekenen of spelling dinsdag en woensdag voor basisschoolkinderen uit Ulft. Het klaslokaal wordt...

Achterhoek presenteert nieuwe woningdeal: 'We investeren in de leefbaarheid'

De Achterhoek heeft een nieuwe woningdeal opgesteld voor meer woningbouw dan eerder beoogd. In de vo...

Feestzaal Spilman verdwijnt voorgoed uit Beltrum: ‘Eeuwig jammer, maar de jeugd wil hier wonen’

Waar vroeger honderden mensen feestvierden, klinken nu het breken van puin van een sloopkraan en de ...

Rollators in de polonaise: Reurpop nodigt honderden ouderen uit om feest te vieren

Zondagochtend veranderde Reurpop in Ruurlo even in een waar danspaleis voor de 65-plusser. Tientalle...

Nieuwe stakingen NS hebben geen gevolgen op het Achterhoekse spoor

Het NS-personeel gaat dinsdag 17 juni 2025 opnieuw staken. Dat laten de vakbonden VVMC en FNV weten....