gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Topclubs op Ten Brinke Toernooi Varsseveld

9e325b904b4e369f78ff86407c9f4280.jpg
Redactie REGIO8 |

“Inmiddels doen we het voor de 21e keer en dat maakt het voor ons als organisatie ook wel makkelijker”, zegt Joris Kuenen van de organisatie. “Omdat je inmiddels ook wel een naam wordt in de regio. In de wereld denk ik wel.” Clubs van over de hele wereld komen naar Varsseveld om te spelen met onder meer een regioteam en De Graafschap. “Ik denk dat het belang voor ons is om een mooi deelnemersveld te hebben, maar ik denk dat het net zo goed het belang voor de clubs is om deel te nemen aan dit soort toernooien”, aldus Kuenen.

Hoofd jeugdopleiding Dennis te Braak van De Graafschap is erg tevreden met de tegenstanders. “Voor ons altijd goed, want we hebben gewoon goede deelnemers.” Volgens Te Braak is een internationaal jeugdtoernooi goed voor de ontwikkeling van de spelers. “Sportief gezien spelen we tegen verschillende culturen. Karakters van spelers zijn anders, de wedstrijdinstelling is anders. Wat dat betreft is het op sportief vlak een leermoment voor de jongens.” 

Loting Groep Westerveld en Vossers:
1. AZ Alkmaar
2. Zenit Sint-Petersburg
3. Deportivo Brasil
4. De Graafschap

Loting Groep Horen en Zien:
1. Ajax
2. Right to Dream/FC Nordsjaelland
3. Red Bull Brasil
4. Regioteam

Foto: REGIO8

Lees ook

BrandLeegstandeWoningWestendorp.jpeg

Brand in leegstaande woning Westendorp, oorzaak nog onbekend

In een leegstaande woning in Westendorp is zaterdagmiddag brand uitgebroken. De oorzaak van de brand is nog onbekend.

BotsingAalten.jpeg

Twee auto’s botsen op kruising in Aalten

Twee auto’s zijn zaterdagochtend met elkaar in botsing gekomen in Aalten. Beide voertuigen moesten worden afgesleept. Er raakte niemand gewond.

KledingbankDoetinchem.jpeg

Open dag Kledingbank Doetinchem laat werk achter de schermen zien

De kledingbank in Doetinchem vierde afgelopen weekend de opening van het nieuwe pand, waar ze sinds september gevestigd zijn. Dit deden ze onder andere door zaterdag een open dag te houden. Zo konden bezoekers een kijkje nemen in de wereld achter de kledingbank.

OG0.png

TALKSHOW | Achtste aflevering van Open Grensland/Offenes Grenzland

Tijdens de tweetalige talkshow Open Grensland/Offenes Grenzland praten we over het leven in de grensregio. In deze aflevering staat armoede centraal. Samen met de gasten praten we over de uitdagingen van minderbedeelden, zoals beperkte toegang tot zorg, voedsel en sociale ondersteuning.

MarkthalDidam.jpg

Van biggen naar boodschappen: Didamse markthal viert 75-jarig jubileum

Ooit was het de plek waar biggen verhandeld werden. Tegenwoordig staat de Markthal Didam vooral bekend als overdekte bazaar. Aanstaande vrijdag viert de markthal, de laatste overdekte in Nederland die nog wekelijks dienst doet, haar 75-jarig jubileum.

Thomas0.png

De Graafschap aast op belangrijke punten in Tilburg: 'Nog twee maanden knallen'

Na de nederlaag tegen het al gepromoveerde ADO Den Haag wacht De Graafschap, de huidige nummer vier, een cruciale uitwedstrijd tegen nummer drie Willem II. Met het oog op de play-offs is een goed resultaat in Tilburg van groot belang. Tegelijkertijd speelt er meer binnen de selectie. Voor enkele spelers nadert het einde van hun tijd in Doetinchem.