gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Topclubs op Ten Brinke Toernooi Varsseveld

9e325b904b4e369f78ff86407c9f4280.jpg
Redactie REGIO8 |

“Inmiddels doen we het voor de 21e keer en dat maakt het voor ons als organisatie ook wel makkelijker”, zegt Joris Kuenen van de organisatie. “Omdat je inmiddels ook wel een naam wordt in de regio. In de wereld denk ik wel.” Clubs van over de hele wereld komen naar Varsseveld om te spelen met onder meer een regioteam en De Graafschap. “Ik denk dat het belang voor ons is om een mooi deelnemersveld te hebben, maar ik denk dat het net zo goed het belang voor de clubs is om deel te nemen aan dit soort toernooien”, aldus Kuenen.

Hoofd jeugdopleiding Dennis te Braak van De Graafschap is erg tevreden met de tegenstanders. “Voor ons altijd goed, want we hebben gewoon goede deelnemers.” Volgens Te Braak is een internationaal jeugdtoernooi goed voor de ontwikkeling van de spelers. “Sportief gezien spelen we tegen verschillende culturen. Karakters van spelers zijn anders, de wedstrijdinstelling is anders. Wat dat betreft is het op sportief vlak een leermoment voor de jongens.” 

Loting Groep Westerveld en Vossers:
1. AZ Alkmaar
2. Zenit Sint-Petersburg
3. Deportivo Brasil
4. De Graafschap

Loting Groep Horen en Zien:
1. Ajax
2. Right to Dream/FC Nordsjaelland
3. Red Bull Brasil
4. Regioteam

Foto: REGIO8

Lees ook

JamieOverbeekLordsofTram.jpeg

Jamie Overbeek (20) uit Ulft haalt hoogste score ooit en verbreekt meerdere records

De 20-jarige Jamie Overbeek uit Ulft heeft tijdens de kitesurfwedstrijd Lords of Tram meerdere records verbroken. Tijdens zijn Big Air wedstrijd wist de Ulftenaar de hoogste score ooit, en de eerste tien ooit te behalen. Later heeft hij ook het overall hoogterecord verbroken naar 42,3 meter met een zogenaamde ‘twintip’.

Maarten0.jpg

PRO wil na kritiek op coalitieadvies Doetinchem vooruitkijken: ‘Dit is ontzettend democratisch’

Na stevige kritiek op het coalitieadvies van de verkenner in de gemeente Doetinchem, blikt PRO-voorman Maarten op de Weegh terug op een bewogen donderdagavond. Waar andere partijen spreken van een ‘zwarte bladzijde’ en ‘achterkamertjespolitiek’, probeert hij de rust te bewaren en vooruit te kijken.

Paasvuur Zieuwent-11.jpeg

Over de grens branden de paasvuren volop: minder regels, meer samenzijn

Waar in de Achterhoek het organiseren van paasvuren steeds lastiger wordt, lijkt het nét over de grens een stuk eenvoudiger. In de gemeenten Bocholt en Isselburg worden dit jaar bij elkaar dertien paasvuren ontstoken. Daar draait het nog om waar het ooit voor bedoeld was: samenkomen, elkaar ontmoeten en de lente vieren.

e7e23284-0abe-4534-bb83-fdb161fb6516.jpg

Kwint weer goudhaantje als invaller: punt in Eindhoven

De Graafschap mag invaller Kyano Kwint bedanken. Door twee doelpunten van de negentienjarige spits kwamen de Doetinchemmers twee keer terug van een achterstand op bezoek bij FC Eindhoven. Een punt bleek het maximale: 2-2.

Tomesen10.jpg

Prijsstijging eieren trekt Achterhoekers naar lokale boeren

Wie tijdens de Paasdagen een brunch wil met een traditioneel eitje, merkt dat direct in de portemonnee. Uit een recente prijspeiling van de Consumentenbond blijkt dat de prijs per ei de afgelopen jaren aanzienlijk is gestegen. Boeren in de gemeente Doetinchem merken dit ook in de klandizie, doordat klanten rechtstreeks bij de boer hun eieren kopen.

WhatsApp Image 2026-04-03 at 14.09.03.jpeg

Weerboer Gerrit voorspelt een paasweekend met wisselvallig weer

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend door. Vanuit Meddo voorspelt de weerboer wisselvallige dagen. Vanaf tweede paasdag wordt het weer beter.