Ulft, Nederland
Terug

Thomassen tekent contract bij De Graafschap

c2dbbee9d52a3c3d888e9126aa5b8544.jpg
Redactie REGIO8 |
"We hadden Jordy al een hele tijd in het oog en zijn content dat hij ondanks de interesse van andere clubs voor De Graafschap heeft gekozen", aldus manager voetbalzaken Peter Hofstede. "Hij is lang, sterk aan de bal en heeft een neusje voor de goal." De 25-jarige Jordy Thomassen moet in Doetinchem nog wel de medische keuring doorlopen.

De aanvaller scoorde in twee seizoenen tijd in totaal 27 doelpunten voor de eerstedivisionist uit Helmond, waaronder een hattrick in een lege Vijverberg. Voor zijn periode in Helmond speelde Thomassen voor RKC Waalwijk en FC Den Bosch. Hij doorliep ook de jeugdopleiding van de Bosschenaren.

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-02 at 20.01.05 (1).jpeg

Gemeente houdt sportschool op bedrijventerrein Ulft tegen: ‘Plek nodig voor industrie’

De gemeente Oude IJsselstreek wil niet dat er een sportschool komt in een bedrijfspand aan de Anton Tijdinklaan 3 in Ulft. Een ondernemer had plannen om een deel van het pand om te bouwen tot een vestiging van Anytime Fitness, maar het college werkt daar niet aan mee.

Jan Baggen winnaar beste boek Erfgoedcentrum.jpg

De Berkel van Baggen Beste Boek Achterhoek en Liemers: ‘Misschien volgt de Oude IJssel’

Jan Baggen is de winnaar van de prijs Beste Boek Achterhoek en Liemers van 2025. De Zutphense kunstschilder won zondagmiddag de wedstrijd van het Erfgoedcentrum Achterhoek en Liemers met zijn boek ‘De Berkel, in de baan van de zon’.

WhatsApp Image 2026-03-03 at 08.32.04.jpeg

Automobilist ziet fietser over het hoofd in Gendringen

Een fietser is dinsdagochtend op de rotonde van de Staringstraat in Gendringen in botsing gekomen met een automobilist. De bestuurder van de auto zag de fietser bij het afslaan over het hoofd.

WhatsApp Image 2026-03-02 at 16.58.38.jpeg

Fietser raakt gewond door aanrijding met gemeentevoertuig in Groenlo

Een fietser is maandagmiddag gewond geraakt bij aanrijding met gemeentevoertuig op de Stationslaan in Groenlo. Het slachtoffer is meegenomen per ambulance naar het ziekenhuis.

BerkhyusenKruisberg.jpg

Kan Doetinchem Herdenkt gevangenen op De Kruisberg blijven herdenken? ‘Cruciaal jaar’

Het zijn onzekere tijden voor stichting Doetinchem Herdenkt, gevestigd op voormalig gevangenisterrein De Kruisberg. Maandag is het 81 jaar geleden dat 46 mannen gefusilleerd werden aan de Rademakersbroek bij Varsseveld. Zij zaten gevangen op De Kruisberg. Op welke manier hun verhalen daar verteld blijven worden is nog ongewis.

e13f704a-62b8-3ae4-8971-a5faf5ee98b1.jpg

Doetinchemse lelieteler stopt door onduidelijk beleid rond lelieteelt

Het beleid rond de lelieteelt in Nederland dreigt een lappendeken te worden nu meer dan tien gemeenten eigen regels opstellen. In onze provincie gaat het om Lochem. De onzekerheid heeft inmiddels één lelieteler doen besluiten te stoppen.