gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

The Wailers komen naar de Zwarte Cross

6c7edad85ddc1a1e7b304f5248693bbf.jpg
Redactie REGIO8 |
“De organisatie van de Zwarte Cross is nu al een beetje high van het idee dat de legendarische band van reggae-icoon Bob Marley het festival zal toedekken onder een warme deken van liefde, eenheid en positieve vibraties”, zo laat de organisatie van het festival weten over de komst van The Wailers uit Jamaica. In totaal zullen dit jaar 250 muziekacts en duizend theaterartiesten optreden op de Zwarte Cross. Eerder werd bekend dat onder meer Scooter, Beatcrooks, Boh Foi Toch en Brainpower naar het festival komen.

De 23e editie van de Zwarte Cross vindt op 18, 19, 20 en 21 juli plaats in Lichtenvoorde. De kaarten voor het festival gingen in november in de verkoop en zijn inmiddels al uitverkocht. Volgens de organisatie komen geen extra tickets meer beschikbaar en kunnen kaarten alleen nog worden verkregen via Ticketswap.

De volledige lijst: The Wailers (JAM), Bökkers, Martijn Fischer zingt Hazes, Yung Felix, LuckyTV Live, Høken met de Heinoos, Spidergawd (NO), Orange Grove, Koorbazen, The Graveltones (GB), Plork en de Aannemers, de Motorband, Wally A$M, SMÈRRIG, Thijs Kemperink & Emiel van der Logt, de Paloma’s, Mariachi Reloaded (BE), Onipa (GH), Pater Moeskroen, Nol Havens (VOF de Kunst) – Suzanne Voorbij!, Bobalicious (BE), WeDamnz, Sophie Francis, D-wayne, Nederlandse Reisopera, Duo Berlingo – No Way Back (BE), Holy Moly & the Crackers (GB).

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-30 at 11.54.25.jpeg

Ernstig ongeval op N18 bij Groenlo, weg afgesloten

De N18 tussen Groenlo en Lichtenvoorde is afgesloten na een ernstig ongeval met een personenauto en een vrachtwagen. De aanhanger van de vrachtwagen is gekanteld, de personenauto ligt in de sloot. Er is tenminste één gewonde gevallen.

1774819860_photo_2026-03-29_23-06-05 (4).jpg

Automobilist botst tegen boom bij eenzijdig ongeval in Dinxperlo

Een automobilist is zondagavond tegen een boom gereden op de Aaltenseweg in Dinxperlo. Het is nog niet bekend hoe het ongeval heeft kunnen gebeuren.

WhatsApp Image 2026-03-28 at 21.21.50.jpeg

De Graafschap boekt belangrijke zege bij Willem II

De Graafschap heeft zaterdagavond een belangrijke 0-2 zege geboekt in de strijd om plaats drie en vier in de Keuken Kampioen Divisie. Tegen Willem II speelden de Doetinchemmers was de ploeg uiterst effectief en speelde het een volwassen wedstrijd. Door doelpunten van El Allachi en Simons hebben de Doetinchemmers plaats drie opnieuw in handen.

BrandLeegstandeWoningWestendorp.jpeg

Brand in leegstaande woning Westendorp, oorzaak nog onbekend

In een leegstaande woning in Westendorp is zaterdagmiddag brand uitgebroken. De oorzaak van de brand is nog onbekend.

BotsingAalten.jpeg

Twee auto’s botsen op kruising in Aalten

Twee auto’s zijn zaterdagochtend met elkaar in botsing gekomen in Aalten. Beide voertuigen moesten worden afgesleept. Er raakte niemand gewond.

KledingbankDoetinchem.jpeg

Open dag Kledingbank Doetinchem laat werk achter de schermen zien

De kledingbank in Doetinchem vierde afgelopen weekend de opening van het nieuwe pand, waar ze sinds september gevestigd zijn. Dit deden ze onder andere door zaterdag een open dag te houden. Zo konden bezoekers een kijkje nemen in de wereld achter de kledingbank.