gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

The Wailers komen naar de Zwarte Cross

6c7edad85ddc1a1e7b304f5248693bbf.jpg
Redactie REGIO8 |
“De organisatie van de Zwarte Cross is nu al een beetje high van het idee dat de legendarische band van reggae-icoon Bob Marley het festival zal toedekken onder een warme deken van liefde, eenheid en positieve vibraties”, zo laat de organisatie van het festival weten over de komst van The Wailers uit Jamaica. In totaal zullen dit jaar 250 muziekacts en duizend theaterartiesten optreden op de Zwarte Cross. Eerder werd bekend dat onder meer Scooter, Beatcrooks, Boh Foi Toch en Brainpower naar het festival komen.

De 23e editie van de Zwarte Cross vindt op 18, 19, 20 en 21 juli plaats in Lichtenvoorde. De kaarten voor het festival gingen in november in de verkoop en zijn inmiddels al uitverkocht. Volgens de organisatie komen geen extra tickets meer beschikbaar en kunnen kaarten alleen nog worden verkregen via Ticketswap.

De volledige lijst: The Wailers (JAM), Bökkers, Martijn Fischer zingt Hazes, Yung Felix, LuckyTV Live, Høken met de Heinoos, Spidergawd (NO), Orange Grove, Koorbazen, The Graveltones (GB), Plork en de Aannemers, de Motorband, Wally A$M, SMÈRRIG, Thijs Kemperink & Emiel van der Logt, de Paloma’s, Mariachi Reloaded (BE), Onipa (GH), Pater Moeskroen, Nol Havens (VOF de Kunst) – Suzanne Voorbij!, Bobalicious (BE), WeDamnz, Sophie Francis, D-wayne, Nederlandse Reisopera, Duo Berlingo – No Way Back (BE), Holy Moly & the Crackers (GB).

Foto: REGIO8

Lees ook

magneetvisssen.jpg

Jonge magneetvissers stuiten op munitiekist en mogelijke ontsteker in Doetinchem, EOD ingeschakeld

Bij de fietsbrug over de Oude IJssel in Doetinchem hebben een groep jongeren maandagmiddag een munitiekist en een magazijn uit de Tweede Wereldoorlog gevonden tijdens het magneetvissen. Ook troffen zij een mogelijk ontstekingsmechanisme voor explosieven aan, waarop de Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD) is ingeschakeld.

Kampioenen-1-2-19-april-2026.jpg

Wild Rovers Doetinchem bekroont eerste seizoen met twee teams met dubbel kampioenschap

Rugbyclub Wild Rovers uit Doetinchem heeft clubgeschiedenis geschreven. In het eerste seizoen met twee seniorenteams zijn zowel het eerste als het tweede team kampioen geworden. “Ik sprak aan het begin van het seizoen uit dat we met beide teams kampioen wilden worden, maar dat het echt gelukt is, is waanzinnig”, zegt trainer André Hendriksen.

NKDansgarde0.png

Honderden danseressen strijden om de titel bij NK dansgarde in Ulft

Honderden danseressen en enkele dansers streden afgelopen weekend in sporthal de IJsselweide in Ulft om de nationale titels dansgarde. Wie denkt dat dansgarde iets is dat simpelweg bij carnaval hoort heeft het mis. Er wordt serieus gedanst én gejureerd op hoog niveau mét Ulfts succes.

Schermafbeelding 2026-04-20 093102.png

Een gewonde bij ongeval met twee voertuigen op N315 bij Zelhem

Bij een ongeval met een busje en een auto is zondagmiddag een bestuurder op de Ruurloseweg gewond geraakt. Een bestelbus belandde in de berm, waarna het achteropkomende voertuig deze niet meer kon ontwijken.

112Westendorp.jpeg

Auto met aanhanger belandt in weiland na botsing in Westendorp

Bij een aanrijding tussen twee auto’s is zaterdagavond in Westendorp een gewonde gevallen. Door de botsing eindigde een auto met aanhanger in een weiland.

WhatsApp Image 2026-04-17 at 22.43.22.jpeg

De Graafschap stelt kwartfinale play-offs veilig

De Graafschap heeft vrijdagavond de tweede ronde van de play-offs veiliggesteld door op een sfeervolle Vijverberg te winnen van promovendus Cambuur. De Superboeren draaiden een 0-1 achterstand om tot een 3-1 overwinning.