Ulft, Nederland
Terug

The Wailers komen naar de Zwarte Cross

6c7edad85ddc1a1e7b304f5248693bbf.jpg
Redactie REGIO8 |
“De organisatie van de Zwarte Cross is nu al een beetje high van het idee dat de legendarische band van reggae-icoon Bob Marley het festival zal toedekken onder een warme deken van liefde, eenheid en positieve vibraties”, zo laat de organisatie van het festival weten over de komst van The Wailers uit Jamaica. In totaal zullen dit jaar 250 muziekacts en duizend theaterartiesten optreden op de Zwarte Cross. Eerder werd bekend dat onder meer Scooter, Beatcrooks, Boh Foi Toch en Brainpower naar het festival komen.

De 23e editie van de Zwarte Cross vindt op 18, 19, 20 en 21 juli plaats in Lichtenvoorde. De kaarten voor het festival gingen in november in de verkoop en zijn inmiddels al uitverkocht. Volgens de organisatie komen geen extra tickets meer beschikbaar en kunnen kaarten alleen nog worden verkregen via Ticketswap.

De volledige lijst: The Wailers (JAM), Bökkers, Martijn Fischer zingt Hazes, Yung Felix, LuckyTV Live, Høken met de Heinoos, Spidergawd (NO), Orange Grove, Koorbazen, The Graveltones (GB), Plork en de Aannemers, de Motorband, Wally A$M, SMÈRRIG, Thijs Kemperink & Emiel van der Logt, de Paloma’s, Mariachi Reloaded (BE), Onipa (GH), Pater Moeskroen, Nol Havens (VOF de Kunst) – Suzanne Voorbij!, Bobalicious (BE), WeDamnz, Sophie Francis, D-wayne, Nederlandse Reisopera, Duo Berlingo – No Way Back (BE), Holy Moly & the Crackers (GB).

Foto: REGIO8

Lees ook

Stembureau algemeen.jpg

Alle Achterhoekse gemeenten zetten stemhulp in

Voor het eerst maken alle Achterhoekse gemeenten bij de komende gemeenteraadsverkiezingen gebruik van de StemWijzer. Daarnaast zetten Bronckhorst en Doetinchem ook nog MijnStem in als stemhulp. De StemWijzer is sinds woensdag online en wordt gemaakt door ProDemos, MijnStem gaat donderdag online en is van het bedrijf Citisens.

SnackbarHeino40.jpg

Snackbarhouder van Heino in Beek luidt noodklok: ‘Mis helft van de omzet’

Hein Soeter van snackbar Heino uit Beek luidt de noodklok door middel van een petitie. Hij is het niet eens met de eenrichtingsweg die op het laatste Nederlandse stukje richting de grens is ingesteld in de strijd tegen het sluipverkeer. Naar eigen zeggen is hij met zijn zaak slachtoffer van dit besluit.

GerritVreeman.jpg

Maar twee transfers in de Oude IJsselstreekse politiek de afgelopen periode

Waar het in gemeenten als Berkelland en Montferland gedurende de hele raadsperiode soms zoeken was wie er ook alweer bij welke partij zat, was dat in Oude IJsselstreek niet het geval. De coalitie zit de periode uit, de wethouders zitten nog op hun plek en er zijn maar twee raadleden van partij gewisseld.

BinnenTheater0.jpg

Succes voor Openluchtspel Hummelo met dialectvoorstelling 'Diner veur ene'

De voorstelling “Diner veur ene” van Openluchtspel Hummelo overtrof deze winter alle verwachtingen. Geïnspireerd op het bekende “Dinner for One” werd de productie zo’n twintig keer opgevoerd in het kleinste theater van Gelderland, iets wat de verwachtingen van de groep overtrof.

Sneeuw3.jpg

Code geel voor de Achterhoek: mogelijk gladheid door (natte) sneeuw

Vanwege gladheid en een dun sneeuwdek heeft het KNMI voor donderdag code geel afgegeven voor de Achterhoek. Vanuit het zuiden wordt in de nacht van woensdag op donderdag sneeuw verwacht, waarbij code geel tussen 4:00 uur en 12:00 uur geldt.

lochem gemeentehuis0.jpg

Omwonenden azc Lochem kunnen tot duizend euro krijgen voor veiligheidsmaatregelen

De gemeente Lochem wil omwonenden en ondernemers bij de opvanglocatie aan de Ampsenseweg financieel tegemoetkomen voor maatregelen die hun gevoel van veiligheid en leefbaarheid vergroten. Maximaal 24 aanvragers die wonen of ondernemen aan de Ampsenseweg kunnen daarvoor duizend euro krijgen.