gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Tennistop in Gendringen

f60ca818e93c3fdd6a5697a97385b181.jpg
Redactie REGIO8 |
"We hebben het formaat van zeven dagen naar vier dagen gemaakt. Dat is compacter en niet alleen financieel maar ook qua school haalbaar voor de rest van de wereld", zo legt organisator Goran Novakovic het concept uit. "En we garanderen vier wedstrijden. Iedere dag heb je een wedstrijd op jouw niveau. Dat zijn de twee belangrijkste onderdelen en die maken het toernooi uniek. Dat is sprekend want zoveel kinderen haal je niet zomaar naar een jeugdtoernooi."

De kinderen komen uit 42 landen van over de hele wereld. Er is heel specifiek gekozen voor Gendringen als podium voor het toernooi. "We hebben hiervoor gekozen omdat dit een van de weinige locaties is waar tapijt op de baan ligt. Wij willen voordeel geven aan alle spelers. Spelen ze niet op een harde of andere ondergrond, dan hebben sommigen een voordeel of een nadeel. Tapijt is vrij uniek voor buitenlandse kinderen, want die spelen niet zo vaak op tapijt. Dus eigenlijk start iedereen precies hetzelfde."

Nieuwe Federer
Novakovic is ervan overtuigd dat de nieuwe Federer, Djokovic of Nadal volgende week in Gendringen zal spelen. "Dat denken wij wel. Het is de wereldtop in hun leeftijd en 70% is top vijf in hun eigen land. Alle grote en sterke landen zijn vertegenwoordigd. Uit ervaring en uit statistieken is gebleken dat de nieuwe Federers, Nadals en Djokovic's in deze leeftijd ook zo goed waren. Dus we hopen en denken dat het zo is."

Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-30 at 16.35.16.jpeg

Shovel vliegt in brand bij boerderij in Doetinchem

Een shovel is maandagmiddag op de Kommendijk in Doetinchem in brand gevlogen tijdens werkzaamheden. Het is nog niet bekend hoe de brand exact heeft kunnen ontstaan.

KoeiendansZonderDans3 @Mijndronebeeld.jpg

Koeien dansen weer in Hummelose wei: ‘Zorgen voor heel veel biodiversiteit’

Het blijft elk jaar weer een bijzonder moment voor koeien, de boer én honderden bezoekers: de koeiendans. Nadat de dieren de hele winter in de stal hebben doorgebracht, mogen ze eindelijk weer de wei in. Ronald Pelgrom van de ijsboerderij in Hummelo ziet de spanning elk jaar weer toenemen in aanloop naar het spektakel.

Handballer0.jpg

Handbalkeeper Martin Reijntjes (63) stopt na 48 jaar: ‘Het is goed geweest’

Voor Martin Reijntjes uit Gendringen was het zaterdagavond een bijzondere avond: zijn laatste handbalwedstrijd. Na ongeveer 48 jaar in selectieteams stopt de doelman. “Ik vond het wel spannend. Ik was er de hele week al mee bezig”, zegt hij in aanloop naar zijn laatste duel voor het Ulftse UGHV.

Knakpaling.jpg

Zwaar verminkte palingen aangespoeld bij Rees en Emmerich: ‘Ongewoon veel’

Honderden dode en nog levende, zwaargewonde palingen zijn de afgelopen weken aangetroffen langs de Rijn bij Rees en Emmerich. Volgens deskundigen gaat het om ongewoon hoge aantallen. Dat is extra zorgwekkend, omdat de palingstand al jarenlang onder zware druk staat.

WhatsApp Image 2026-03-30 at 11.54.25.jpeg

Ernstig ongeval op N18 bij Groenlo, weg afgesloten

De N18 tussen Groenlo en Lichtenvoorde is afgesloten na een ernstig ongeval met een personenauto en een vrachtwagen. De aanhanger van de vrachtwagen is gekanteld, de personenauto ligt in de sloot. Er is tenminste één gewonde gevallen.

1774819860_photo_2026-03-29_23-06-05 (4).jpg

Automobilist botst tegen boom bij eenzijdig ongeval in Dinxperlo

Een automobilist is zondagavond tegen een boom gereden op de Aaltenseweg in Dinxperlo. Het is nog niet bekend hoe het ongeval heeft kunnen gebeuren.