gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Tennistop in Gendringen

f60ca818e93c3fdd6a5697a97385b181.jpg
Redactie REGIO8 |
"We hebben het formaat van zeven dagen naar vier dagen gemaakt. Dat is compacter en niet alleen financieel maar ook qua school haalbaar voor de rest van de wereld", zo legt organisator Goran Novakovic het concept uit. "En we garanderen vier wedstrijden. Iedere dag heb je een wedstrijd op jouw niveau. Dat zijn de twee belangrijkste onderdelen en die maken het toernooi uniek. Dat is sprekend want zoveel kinderen haal je niet zomaar naar een jeugdtoernooi."

De kinderen komen uit 42 landen van over de hele wereld. Er is heel specifiek gekozen voor Gendringen als podium voor het toernooi. "We hebben hiervoor gekozen omdat dit een van de weinige locaties is waar tapijt op de baan ligt. Wij willen voordeel geven aan alle spelers. Spelen ze niet op een harde of andere ondergrond, dan hebben sommigen een voordeel of een nadeel. Tapijt is vrij uniek voor buitenlandse kinderen, want die spelen niet zo vaak op tapijt. Dus eigenlijk start iedereen precies hetzelfde."

Nieuwe Federer
Novakovic is ervan overtuigd dat de nieuwe Federer, Djokovic of Nadal volgende week in Gendringen zal spelen. "Dat denken wij wel. Het is de wereldtop in hun leeftijd en 70% is top vijf in hun eigen land. Alle grote en sterke landen zijn vertegenwoordigd. Uit ervaring en uit statistieken is gebleken dat de nieuwe Federers, Nadals en Djokovic's in deze leeftijd ook zo goed waren. Dus we hopen en denken dat het zo is."

Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-05 at 12.51.28.jpeg

Auto belandt in weiland Wehl na onwelwording

Aan de Broekhuizerstraat in Wehl is donderdagochtend een bestuurder onwel geraakt. De persoon kwam met de auto in het weiland terecht en is naar het ziekenhuis gebracht.

RacebaanDidam0.jpg

Louis en Didi Jansen bouwen droomracebaan in Didamse garage: ‘Je voelt je weer even kind’

Wat begon met een klein racebaantje uit zijn jeugd, groeide uit tot een indrukwekkend mini-circuit in de garage. Louis en Didi Jansen uit Didam bouwden de afgelopen jaren aan een uitgebreide slotracebaan, compleet met verlichting, een computersysteem en wedstrijden tegen vrienden. “Het is misschien een beetje uit de hand gelopen, maar vooral heel leuk.”

WhatsApp Image 2026-03-04 at 23.41.47 (1).jpeg

Schuur bij woning brandt af in Winterswijk

In Winterswijk is in de nacht van woensdag op donderdag een schuur bij een woning afgebrand. Mogelijk werd de brand veroorzaakt door een accu van een elektrische fiets.

stemmen potlood.jpg

733 inwoners Doetinchem ontvangen dubbele stempas, gemeente werkt aan oplossing

Een aantal inwoners van de gemeente Doetinchem heeft door een onbekende fout niet één, maar twee stempassen in de brievenbus gekregen. 733 inwoners kregen een dubbele stempas in de brievenbus.

WhatsApp Image 2026-03-05 at 09.33.57.jpeg

Auto in sloot bij Winterswijk Huppel: bestuurder naar politiebureau

Een personenauto is woensdagavond in de sloot beland langs de Vredenseweg in de Winterswijkse buurtschap Huppel. De bestuurder belandde na een bocht in de sloot, maar raakte niet gewond.

ophokplicht0.jpg

Vogelgriep bij pluimveebedrijf Neede: 97.450 kippen geruimd

In Neede, in de gemeente Berkelland, is vogelgriep vastgesteld op een pluimveebedrijf. Ongeveer 97.450 hennen op de locatie worden gedood om verspreiding van het virus te voorkomen. Daartoe heeft het ministerie van Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur (LVVN) besloten.