gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Tattoo Club helpt Stichting Huntendwarspop

c0dd042acc3dfb39aa34b402197544c1.jpg
Redactie REGIO8 |
"Onder andere staan we daar met een aantal man die vrijwillig komen helpen om mensen die in een rolstoel zitten bijvoorbeeld te begeleiden", aldus president Remco Chervet van de Tattoo Club. "Of om de podiums op het moment van een optreden vrij te maken voor mensen met een beperking. We zijn ook bezig om een ludieke actie op poten te zetten in de vorm van een soort henna-achtige tattoo, om daarmee op de foto te kunnen gaan. Een deel van dat bedrag willen we dan doneren aan Stichting Huntendwarspop."

Rob Meeuwsen, een fervent Huntendwarspopper, vindt het geen enkel probleem dat de Tattoo Club komt helpen. "Ik vind het helemaal geen probleem, het is juist alleen maar goed. Ik ben weleens bij andere concerten geweest. En ik merk dan dat mensen met een beperking niet echt welkom zijn of dat je dan raar wordt aangekeken. Hier kun je echt helemaal jezelf zijn." Ondanks dat hij de samenwerking met de club verwelkomt, gaat hij zelf geen tatoeage nemen. "Dan krijg ik problemen met mijn ouders, die willen me dan niet meer in huis hebben", zegt hij al lachend.

Lees ook

c0a46431-2fd4-4d84-ab2c-1cd3bf2f74ba.jpg

Vier personen met de schrik vrij na eenzijdig ongeval bij Winterswijk

Vier personen zijn maandagavond met de schrik vrijgekomen bij een eenzijdig ongeval in het Winterswijkse buurtschap Corle. Alleen de bestuurder raakte lichtgewond.

c948a1aee84f33ad7f9fc09431c80afa.jpg

Doetinchemse burgemeester heeft smaak te pakken: Boumans ook verkenner in Haaksbergen

Waar hij eerder nog had voorgenomen geen rol te spelen bij coalitievorming in gemeenten, heeft burgemeester Mark Boumans nu een eervolle taak bij een tweede gemeente geaccepteerd. Naast zijn inzet als verkenner in Coevorden, gaat hij ook aan de slag in Haaksbergen.

Vulcanus foto GLD.jpg

Hoop en verdriet tijdens bewonersbijeenkomst over toekomst Vulcanus

Eerst was er Vulcanus, toen kwam Langerak. IJzergieterij Vulcanus opende 132 jaar geleden haar deuren en beleefde in de jaren '60 haar hoogtepunt. Daarna daalden de inkomsten en daarmee het aantal werknemers gestaag. Sinds begin deze eeuw viel de fabriek al een aantal keer (bijna) om en strengere milieueisen lijken Vulcanus opnieuw de das om te doen. Daarom zijn er nu plannen voor een nieuwe woonwijk. Tenzij zich voor aankomende woensdag een nieuwe eigenaar meldt.

PXL_20260327_193142612.MP.jpg

Kruis van oorlogsschroot en processie verbindt de Duitsers met Netterden

Een kruis, gesmeed uit oorlogsschroot, gedragen over de grens als symbool voor vrede. Jaarlijks lopen mensen van het Duitse Spielberg naar Netterden om samen stil te staan bij vrede en de slachtoffers van oorlogen. Het doel is de verbondenheid bij elkaar op te zoeken.

WhatsApp Image 2026-03-30 at 16.35.16.jpeg

Shovel vliegt in brand bij boerderij in Doetinchem

Een shovel is maandagmiddag op de Kommendijk in Doetinchem in brand gevlogen tijdens werkzaamheden. Het is nog niet bekend hoe de brand exact heeft kunnen ontstaan.

KoeiendansZonderDans3 @Mijndronebeeld.jpg

Koeien dansen weer in Hummelose wei: ‘Zorgen voor heel veel biodiversiteit’

Het blijft elk jaar weer een bijzonder moment voor koeien, de boer én honderden bezoekers: de koeiendans. Nadat de dieren de hele winter in de stal hebben doorgebracht, mogen ze eindelijk weer de wei in. Ronald Pelgrom van de ijsboerderij in Hummelo ziet de spanning elk jaar weer toenemen in aanloop naar het spektakel.