Ulft, Nederland
Terug

Tattoo Club helpt Stichting Huntendwarspop

c0dd042acc3dfb39aa34b402197544c1.jpg
Redactie REGIO8 |
"Onder andere staan we daar met een aantal man die vrijwillig komen helpen om mensen die in een rolstoel zitten bijvoorbeeld te begeleiden", aldus president Remco Chervet van de Tattoo Club. "Of om de podiums op het moment van een optreden vrij te maken voor mensen met een beperking. We zijn ook bezig om een ludieke actie op poten te zetten in de vorm van een soort henna-achtige tattoo, om daarmee op de foto te kunnen gaan. Een deel van dat bedrag willen we dan doneren aan Stichting Huntendwarspop."

Rob Meeuwsen, een fervent Huntendwarspopper, vindt het geen enkel probleem dat de Tattoo Club komt helpen. "Ik vind het helemaal geen probleem, het is juist alleen maar goed. Ik ben weleens bij andere concerten geweest. En ik merk dan dat mensen met een beperking niet echt welkom zijn of dat je dan raar wordt aangekeken. Hier kun je echt helemaal jezelf zijn." Ondanks dat hij de samenwerking met de club verwelkomt, gaat hij zelf geen tatoeage nemen. "Dan krijg ik problemen met mijn ouders, die willen me dan niet meer in huis hebben", zegt hij al lachend.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-02-24 at 14.15.16.jpeg

Botsing tussen automobilisten in Doetinchem

Bij een botsing tussen twee automobilisten in Doetinchem zijn geen gewonden gevallen. Beide auto’s moeten worden afgesleept. Hoe het ongeluk heeft kunnen gebeuren is niet duidelijk.

Eekhoornfoto.jpg

Stan Bouman uit Silvolde gaat met bijzondere foto voor internationale prijs: ‘Mensen denken dat het AI is’

Geduld, heel veel geduld. Dat had fotograaf Stan Bouman uit Silvolde. Het wachten werd beloond, ineens had hij zijn perfecte plaat van een dansende eekhoorn. De foto kan rekenen op internationale roem, hij is doorgedrongen tot de shortlist van de prestigieuze Sony World Photography Award. ''Ik doe al negentien jaar mee, nooit hoorde ik iets terug, tot nu.” Hij geeft een kijkje in de keuken hoe hij tot de plaat komt die door velen al snel als AI wordt bestempeld.

WhatsApp Image 2026-02-24 at 10.02.56.jpeg

Automobilist botst tegen scooterrijder in Groenlo

Bij een botsing tussen een automobilist en een scooterrijder in Groenlo zijn dinsdagochtend geen gewonden gevallen. Beide voertuigen hebben wel schade opgelopen.

WhatsApp Image 2026-02-24 at 00.08.59.jpeg

DRU vraagt raad om eerder uitkeren deel subsidie en vangnet van ruim drie ton

De nieuwe interim-bestuurder van het DRU Industriepark, Cleo Sissingh, heeft de gemeenteraad maandagavond haar analyse van de situatie gepresenteerd. Zij vraagt de raad onder andere om eerder uitbetalen van een deel van de subsidie en een financieel vangnet van 303.000 euro om een faillissement af te wenden en de exploitatie te herstellen. “Er is meer geld uitgegeven dan er was. Dat kan feitelijk niet. Nu moeten we eerst zorgen dat we overleven.”

DuitseWInkel0.jpg

Nederlandse inkooptoerisme blijft aanhouden: Duitse winkels strijden om Nederlandse klanten

Meer en meer Nederlanders steken doelgericht de grens over om boodschappen te doen in Duitsland. Vooral de combinatie van goedkoper tanken en vervolgens wijnen en bieren, drogisterij- en verzorgingsproducten inslaan, maakt dat Nederlanders zo’n vijftien tot twintig procent goedkoper uit zijn dan in eigen land. Dit constateert niet alleen ACM die de Nederlandse prijsstijgingen onderzocht, maar ook de boodschappende Nederlanders. Zij ervaren zelfs prijsverschillen van vijftig procent.

WhatsApp Image 2026-02-23 at 15.54.03.jpeg

Montferlands verkiezingsbord duikt op in Ulft: ‘Huh, hangt hij daar echt?’

Gemeenten hangen deze dagen vol met verkiezingsborden. Zo ook op een rotonde in Ulft; Lokaal Belang, D66, VVD en… Eén Montferland? Hij hangt er echt. Kampioensbakker Paul Berntsen richt zich met het bord op de Montferlandse kiezer, in Ulft? Hoe kan dat?